KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13169237

nr 1316 9237

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Ej signerad. Olja på duk, 46x82 cm

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:31:35)
Uppdatera
Visning

fredag 27/3, lördag 28/3, söndag 29/3 och måndag 30/3

Auktionen
avslutas:

måndag 30 mars kl 20:24:36

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor