KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13095143

nr 1309 5143

Blandteknik / collage

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Helgeandsholmen. Motivet: 20x30 cm

Utrop:

400 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 09:44:48)
Uppdatera
Visning

fredag 21/2, lördag 22/2, söndag 23/2 och måndag 24/2

Auktionen
avslutas:

måndag 24 februari kl 20:12:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/2 17:39:01 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor