KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13073487

nr 1307 3487

Carl Delden

(f. 1906), Sverige

Akvareller, 3 st, Carl Delden (f. 1906), Sverige. Kustklippor, signerad. Ramens innermått: 33x26 cm

Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 17:50:49)
Uppdatera
Visning

fredag 14/2, lördag 15/2, söndag 16/2 och måndag 17/2

Auktionen
avslutas:

måndag 17 februari kl 19:34:32

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
12/2 19:30:27 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Carl Delden

Läs mer om Carl Delden