KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12987002

nr 1298 7002

Pelle Åberg

(1909-1964), Sverige

Oljemålning, Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Interiör med kvinna. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:27:18)
Uppdatera
Visning

fredag 13/12, lördag 14/12, söndag 15/12 och måndag 16/12

Auktionen
avslutas:

måndag 16 december kl 19:51:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pelle Åberg

Läs mer om Pelle Åberg