KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969075

nr 1296 9075

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Oljemålning, Hans Viksten (1926-1987), Sverige. "Desy i solstol". Signerad, numrerad 64. Olja på duk, 65x108 cm

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

2.400 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:51:32)
Uppdatera
Visning

fredag 6/12, lördag 7/12, söndag 8/12 och måndag 9/12

Auktionen
avslutas:

måndag 9 december kl 19:06:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten