KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12968119

nr 1296 8119

Gabriel Strandberg

(1885-1966), Sverige

Oljemålningar, 2 st. Gabriel Strandberg (1885-1966), Sverige. Landskap. Signerade. Olja på pannå, 32x40 + 38x45 cm

Gabriel Strandberg, svensk målare född i Stockholm 1885, död i Stockholm 1966.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:17:59)
Uppdatera
Visning

fredag 6/12, lördag 7/12, söndag 8/12 och måndag 9/12

Auktionen
avslutas:

måndag 9 december kl 18:42:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gabriel Strandberg

Läs mer om Gabriel Strandberg