KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916240

nr 1291 6240

Ling Roni, Blomsterstilleben, Signerad. Olja på duk, 70x50 ca

Konditionsrapport: ram med skada

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 500 kr (per 11:11:21)
Uppdatera
Visning

fredag 22/11, lördag 23/11, söndag 24/11 och måndag 25/11

Auktionen
avslutas:

måndag 25 november kl 20:38:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/11 14:51:39 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor