KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916189

nr 1291 6189

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad, Gamla Stan. Olja på pannå, 33x25 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 04:17:06)
Uppdatera
Visning

fredag 22/11, lördag 23/11, söndag 24/11 och måndag 25/11

Auktionen
avslutas:

måndag 25 november kl 18:29:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
20/11 23:28:40 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom