KONST / Ramar / Ram 12894231

nr 1289 4231

Ram

Förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 65x54cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 22:02:39)
Uppdatera
Visning

fredag 15/11, lördag 16/11, söndag 17/11 och måndag 18/11

Auktionen
avslutas:

måndag 18 november kl 19:28:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/11 11:51:04 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tilgman Keramik