KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12892046

nr 1289 2046

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färgetsning, Bert-Johnny Nilsson (1934-2004), Sverige. Signerad, numrerad 122/150, daterad -76. Motivet: 50x38 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:58:42)
Uppdatera
Visning

fredag 15/11, lördag 16/11, söndag 17/11 och måndag 18/11

Auktionen
avslutas:

måndag 18 november kl 18:01:08

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson