KONST / Litografier / Färglitografi 12847016

nr 1284 7016

Paul Wunderlich

(1927-2010), Tyskland

Färglitografi, Paul Wunderlich (1927-2010), Tyskland. Komposition. Signerad, numrerad 102/125. Motivet: 59x44 cm

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:20:13)
Uppdatera
Visning

fredag 25/10, lördag 26/10, söndag 27/10 och måndag 28/10

Auktionen
avslutas:

måndag 28 oktober kl 20:37:14

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Paul Wunderlich

Läs mer om Paul Wunderlich