KONST / Litografier / Färglitografier 12837097

nr 1283 7097

Jo Niemeyer

(f. 1946)

Färglitografier, 3 st, Jo Niemeyer (f. 1946), kompositioner. Numrerad 35/75, Signerad, daterad -75. Motivet: 30x30 cm

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.000 kr (per 06:38:25)
Uppdatera
Visning

fredag 18/10, lördag 19/10, söndag 20/10 och måndag 21/10

Auktionen
avslutas:

måndag 21 oktober kl 18:47:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
2/10 21:27:00 1      ledande budet*
7/10 20:00:05 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 okt