KONST / Litografier / Färglitografi 12769589

nr 1276 9589

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Pingvin. Signerad, numrerad 87/290, ca 52x37 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:05:20)
Uppdatera
Visning

fredag 20/9, lördag 21/9, söndag 22/9 och måndag 23/9

Auktionen
avslutas:

måndag 23 september kl 20:01:42

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg