KONST / Litografier / Färglitografi 12769336

nr 1276 9336

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Färglitografi, Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Seglats. Signerad, numrerad 14/15. Motivet: 42x65 cm

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 12:21:56)
Uppdatera
Visning

fredag 20/9, lördag 21/9, söndag 22/9 och måndag 23/9

Auktionen
avslutas:

måndag 23 september kl 19:36:27

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/9 14:32:07 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman