KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12769082

nr 1276 9082

Gustaf Lundqvist

(1827-1905), Sverige

Pastell, Gustaf Lundqvist (1827-1905), Sverige. Väderkvarnar. Signerad, daterad 1895, ca23x34 cm

Gustaf Lundqvist, svensk bildkonstnär född 1827, död 1905.

Utrop:

500 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:37:07)
Uppdatera
Visning

fredag 20/9, lördag 21/9, söndag 22/9 och måndag 23/9

Auktionen
avslutas:

måndag 23 september kl 19:01:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gustaf Lundqvist

Läs mer om Gustaf Lundqvist