KONST / Litografier / Färglitografi 12757246

nr 1275 7246

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 37,5x54,5 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 2.600 kr (per 02:43:06)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:19:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
14/9 13:51:08 1      2.400 kr
15/9 22:20:33 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö