KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12632111

nr 1263 2111

Wilhelm von Gegerfelt

(1844-1920), Sverige

Oljemålning, Wilhelm von Gegerfelt (1844-1920), Sverige. Venedig, Signerad. Olja på duk, 47x32 cm

Wilhelm von Gegerfelt, född 1844 i Göteborg, död 1920, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:39:43)
Uppdatera
Visning

fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juli kl 19:26:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Wilhelm von Gegerfelt

Läs mer om Wilhelm von Gegerfelt