bakg

  ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Värjor 12612489



*

nr 1261 2489


Värjor

2 st, troligen Spanien, 1800-tal, en med klinga från Toledo, monogram Y2. Längd: 94-97 cm


Utrop:

2.000 kr - 2.600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:01:49)
Uppdatera
Visning

fredag 14/6, lördag 15/6, söndag 16/6 och måndag 17/6


Auktionen
avslutas:

måndag 17 juni kl 18:05:52


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 23% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: troligen spanien vapen värjor
  • 2486 Dekorpistoler
    Ett par, slaglås, omkring 1900. Längd: 45 cm
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    17 juni kl 18:59
  • 2432 Dolkar
    2 st, orientaliska. Längd: 38-42 cm
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    17 juni kl 19:48
  • 2487 Dräktpistoler
    3 st, Flintlås & snäpplås, Balkan, dekor, 1800-tal..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    17 juni kl 18:01
  • 2488 Parpistoler
    Belgien, 1800-talets mitt. Längd: 20, niellodekor
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    idag
    17 juni kl 18:03




Ladda ner broschyr