MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 11865032

Skrivbyrå

nr 1186 5032

Karl Johan, mahogny. Längd: 107, djup: 50 cm, höjd: 95 cm, slitage, skador

Utrop:

2.600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:09:54)
Uppdatera
Visning

fredag 25/5, lördag 26/5, söndag 27/5 och måndag 28/5

Auktionen
avslutas:

måndag 28 maj kl 19:38:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
Karl Johanstil/Empir
Senempiren