KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11834005

nr 1183 4005

Gunnar Persson (1908-1975), Sverige. Signerad och daterad -64. Olja på pannå, 32x39 cm

Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 23:24:47)
Uppdatera
Visning

fredag 18/5, lördag 19/5, söndag 20/5 och måndag 21/5

Auktionen
avslutas:

måndag 21 maj kl 20:12:30

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
23/4 13:18:08 1      ledande budet*

  • Tema
  • 21 maj

Retro

Läs mer om Retro

Gunnar Persson

Läs mer om Gunnar Persson