ÖVRIGT / Ur & klockor / Bordspendyl 11654372

Bordspendyl

nr 1165 4372

mahogny, Empire, höjd: 47 cm, slitage, skador, en fot lös - förvaras i receptionen

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Just nu: 600 kr (per 07:17:23)
Uppdatera
Visning

fredag 23/2, lördag 24/2, söndag 25/2 och måndag 26/2

Auktionen
avslutas:

måndag 26 februari kl 18:17:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren