MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 11457044

Gungstol

nr 1145 7044

1900-talets mitt, bruksslitage

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 200 kr (per 20:32:13)
Uppdatera
Visning

fredag 17/11, lördag 18/11, söndag 19/11 och måndag 20/11

Auktionen
avslutas:

måndag 20 november kl 19:56:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Tema
  • 20 nov

Retro - 50/60-tal

Läs mer om Retro - 50/60-tal