MÖBLER / Bord / Tidningsbord 11117304

Tidningsbord

nr 1111 7304

1950-tal, längd: 42 cm, djup: 27 cm, höjd: 60 cm, slitage, skador

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 100 kr (per 02:09:54)
Uppdatera
Visning

lördag 27/5, söndag 28/5 och måndag 29/5. Ingen visning fredag 26/5.

Auktionen
avslutas:

måndag 29 maj kl 18:28:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/5 04:34:01 1      ledande budet*