GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslinsdockor 10862382

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering 25/1 - 27/1.

    Visning fredag 27/1, lördag 28/1, söndag 29/1 och måndag 30/1 Auktionen avslutas 30/1.
Porslinsdockor

nr 1086 2382

modell äldre, slitage, skador

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 02:18:39)
Uppdatera
Visning

fredag 27/1, lördag 28/1, söndag 29/1 och måndag 30/1

Auktionen
avslutas:

måndag 30 januari kl 19:11:25

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud