MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 10849126

  • Bilden på det här föremålet förbereds nu för publicering 17/1 - 20/1.

    Visning fredag 20/1, lördag 21/1, söndag 22/1 och måndag 23/1 Auktionen avslutas 23/1.
Taburett

nr 1084 9126

Karl Johan, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 50 kr (per 05:44:55)
Uppdatera
Visning

fredag 20/1, lördag 21/1, söndag 22/1 och måndag 23/1

Auktionen
avslutas:

måndag 23 januari kl 19:13:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren