KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10524107

Kopparstick

nr 1052 4107

11 st, delvis ramade slitage, skador

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 29 augusti 2016
kl 20:21:19