KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10524107

Kopparstick

nr 1052 4107

11 st, delvis ramade slitage, skador

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 100 kr (per 06:48:24)
Uppdatera
Visning

fredag 26/8, lördag 27/8, söndag 28/8 och måndag 29/8,

Auktionen
avslutas:

måndag 29 augusti kl 20:18:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
23/8 21:24:57 1      ledande budet*