KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10457583

Gravyrer

nr 1045 7583

2 st, 1700-tal, 50x40 ca

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 juli 2016
kl 18:38:26