bakg

  ÖVRIGT / Ur & klockor / Väggpendyl 10187373



*
Väggpendyl

nr 1018 7373


Förgylld, höjd: 60 cm


Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 200 kr (per 00:40:40)
Uppdatera
Visning

fredag 12/2, lördag 13/2, söndag 14/2 och måndag 15/2,

Auktionen
avslutas:

måndag 15 februari kl 18:46:56


bakg
Mitt (max)bud:
Maxbuden är hemliga för övriga budgivare. Tänk på att det tillkommer 22% + 60 kronor på det klubbade priset.
  • Mitt bud
  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/2 16:10:16 1      150 kr
9/2 16:58:05 2      150 kr
9/2 16:58:05 1      150 kr (automatiskt)
9/2 16:58:44 2      ledande budet*

*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
  • 7493 Bordsur
    omkring sekelskiftet 1900, Mässing, höjd: 36 cm
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    15 feb kl 19:43
  • 6463 Fickur
    silver. Ryssland med bild av ryske tsaren, diamete..//
    Just nu: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    15 feb kl 19:39
  • 8438 Golvur
    Mora, bemålat, 1800-tal, höjd: 205 cm
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    15 feb kl 20:09

Vad r den vrd?