Auktionshuset Metropol AB

 Auktionsresultat den 21 augusti 2017 18:00
Tillbaka  Skriv ut   Med bilder

1123 3126  Akvarell Anna Palm de Rosa (1859-1924), Carlberg, 22,5 x14

S�ldes f�r 4.400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:47)

1123 3064  Akvarell Dénes Perger (1934-2015), Stadsgårdskajen, Stockholm, 14x21

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:04)

1123 4560  Akvarell Frans Lindström (1874-1954), Skinnarviksgatan, motivet: 15x22

S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:42)

1123 9349  Akvarell Inga Wånggren, Källhagen, vy mot Nordiska Museet, 21x26 cm

S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:07)

1123 7275  Akvarell Josef Öberg (1890-1967), Stockholm, 47x60

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:17)

1123 3108  Akvarell Michael Shevarjov (f. 1958), Stockholmsmotiv, motivet: 68x100

S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:38)

1123 3105  Akvarell Oidentifierad Konstnär, signerad David, 92, Skeppsbron, motivet: 8,5x28

S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:20)

1123 3008  Akvarell Olle Hagdahl, Klara Kyrka, signerad. - 45, 40x31

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:12)

1123 3011  Akvarell Pietro Dalla Santa (1931-2002), Agnes Stockholm, 63x42

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:17)

1123 7282  Akvarell Sign B-N, Stockholm, 19x15 cm

S�ldes f�r 450 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:37)

1123 3005  Akvarell Wetterström, Stockholms inlopp, signerad. -22 28x43

S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:39)

1123 2300  Akvareller 3 st. Frans Lindström (1874-1954), Stockholmsmotiv, 21x17

S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:13)

1123 3120  Akvareller 4 st, F Lindström, 14x22 ca

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:35)

1123 3063  Akvareller 7 st. Frans Lindström (1874-1954), Stockholmsmotiv

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:23)

1123 3047  Blandteknik Ingegerd Gothe (1912-1988), Stockholm, 14x20

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:08)

1123 3027  Etsning Anders Heller (f. 1904), Stockholms Stadshus, motivet: 24x31

S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:26)

1123 8147  Etsning Erik Ekroth (1883-1954), Riddarhuset, signerad, motivet: 39x27

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:42)

1123 8478  Etsning Ernst Hällgren (1889-1944), signerad E Hällgren, 'Hammarby kvarn'

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:08)

1123 3036  Etsning Hans Johanson, 1936, Stockholmsmotiv, motivet: 20x15

S�ldes f�r 400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:39)

1123 4054  Etsning Hans Norsbo (1897-1955), signerad 1952, 'Söndagsförmiddag i Klara Stockholm, 234/300,24x17

S�ldes f�r 400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:54)

1123 3014  Etsning Harald Sallberg (1895-1963), Från ateljén, Heleneborgsgatan, Signerad, motivet: 28x23

S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:45)

1123 3116  Etsning Harald Sallberg (1895-1963), Från Kungsholmsbron, 1918, motivet: 31x25

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:48)

1123 3060  Etsning Johan Fredrik Martin (efter), Utsigt Af Stockholm stad, motivet: 32x42

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:16)

1123 1024  Etsning signerad, Fjällgatan, motivet: 20x29

S�ldes f�r 200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:31)

1123 3022  Etsningar 2 st, Theddy Skog (1908-1948), Katarinahissen / Pelikan, motivet: 22x30 & 27x 4

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:25)

1123 3065  Etsningar 4 st. Staffan Snidare och Conny Berglund, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: ca. 5x10

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:13)

1123 3017  Färgetsning Stockholms Stadshus, Ernst Hällgren (1889-1944), motivet: 30x38

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:32)

1123 8146  Färgetsning Theddy Skog (1908-1948), Kattgränd, motivet: 23x30

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:41)

1123 3026  Färgetsningar 6 st, Ernst Hällgren (1889-1944), Stockholm

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:24)

1123 3040  Färgkrita Nisse Zetterberg (1910-1986), Stockholmsmotiv, signerad, 1953, 23x29

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:16)

1123 3044  Färglitografi 2 st, Åke Westin (f. 1939), 'Fjällgatan', 'Stortorget', motivet: 25x56, 41x56

S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:32)

1123 3073  Färglitografi 2 st. lösa blad, Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, signerad, bladets mått: 45x53

S�ldes f�r 1.300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:45)

1123 3076  Färglitografi 2 st. lösa blad, Steven Clark, numrerade och signerade, bladets mått: 78x53

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:53)

1123 3115  Färglitografi Åke Åhlin, Storskär, HC 20/35, motivet: 40x54

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:32)

1123 3114  Färglitografi Åke Åhlin, Waxholmsbåt, motivet: 40x57

S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:31)

1123 4063  Färglitografi Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Söder Mälarstrand, 185/360, signerad i trycker -80

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:48)

1123 3067  Färglitografi Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 189/360, signerad, motivet: 46x38

S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:31)

1123 3068  Färglitografi Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 290/360, signerad, 2000, motivet: 46x38

S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:34)

1123 4061  Färglitografi Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, signerad, 200, motivet: 46x38

S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:42)

1123 3072  Färglitografi Bert Håge Häverö (1932-2014), sommar i roslagen, HC-upplaga, signerad, löst blad, bladets mått ca 55,5x75,5 cm

S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:43)

1123 3101  Färglitografi Bo Jonsson, Stockholmsmotiv, motivet: 53x67

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:53)

1123 3080  Färglitografi Bruno Karlsson (f. 1927), Stockholm i vinterskrud, 142/150, signerad, motivet: 41x56

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:07)

1123 3019  Färglitografi Charles Sjöholm (f. 1933), Djurgården 5, 66/90, motivet: 35x37

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:01)

1123 4064  Färglitografi Charles Sjöholm (f. 1933), Drottninggatan, 69/310, motivet: 57x41

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:16)

1123 3075  Färglitografi Claes Folcker (f. 1940), Ångbåtens dag, 126/450, löst blad, bladets mått: 70x85

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:50)

1123 3095  Färglitografi Einar Jolin (1890-1976), 33/360, motivet: 45x55

S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:08)

1123 4062  Färglitografi Elis Ryberg (1919-1985), 'Mosebacke Torg', 108/360, motivet: 44x55

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:45)

1123 3045  Färglitografi Elis Ryberg (1919-1985), 237/325, Stockholm, motivet: 38x45

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:30)

1123 3012  Färglitografi Gunnar von Gegerfelt (f. 1926), utsikt från Stadshuset, 13/550

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:18)

1123 3106  Färglitografi Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Nybroviken, 73/360, motivet: 34x50

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:27)

1123 3018  Färglitografi Harry Wichmann (1916-1993), 1966, Stockholmsmotiv, vy mot Gamla Stan, HC-upplaga, motivet: 24x58

S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:40)

1123 3015  Färglitografi Jan Grantorp (f. 1952), Utsikt mot Söder, 44/350, motivet: 33x38

S�ldes f�r 200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:03)

1123 3069  Färglitografi Jan Lundquist, Djurgårdsbron, EA-upplaga, signerad, motivet: 40x55

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:35)

1123 3139  Färglitografi Knut Gruva (1902-1981), Stockholmsmotiv, 32/300, motivet: 34x48

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:25)

1123 3066  Färglitografi Leif Nielsen, Stockholm, 25/160, signerad, bladets mått: 60x75

S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:15)

1123 3085  Färglitografi löst blad, Bert Håge Häverö (1932-2014), Stockholm Ström, 28/290, signerad, bladets mått: 43x54

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:48)

1123 1004  Färglitografi Maria Boczewska (f. 1940), Söder mälarstrand, 10/350, motivet: 30x35

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:29)

1123 3032  Färglitografi Mikael Frygelius (1952-2001), motiv från Sturehof, 33/180, bladets mått: 55x70 ca

S�ldes f�r 1.800 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:35)

1123 3079  Färglitografi Oskar Bergman (1879-1963), Stockholm, 106/350, signerad, bladets mått: 45x56

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:01)

1123 3052  Färglitografi Reinhold Ljunggren (1920-2006), 143/360, af Chapman, motivet: 34x52

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:11)

1123 3086  Färglitografi Stig Claesson Slas (1928-2008), 3/20, motivet: 63x94

S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:41)

1123 7751  Färglitografi Stig Claesson Slas (1928-2008), Skeppsbron, -80, 124/150, bladets mått: 47x63

S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:53)

1123 3117  Färglitografier 2 st, Elis Ryberg (1919-1985), Skansenentrén & Fåfängan, 40/300 & 113/300, motivet: 45x52 ca

S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:55)

1123 3132  Färglitografier 4 st, Marcel Genay (f. 1929), Stockholmsmotiv, motivet: 30x49 ca

S�ldes f�r 1.100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:45)

1123 3056  Litografi Björn Jonson (1903-1991), 44/310, Stockholms hamn, motivet: 21x32

S�ldes f�r 200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:46)

1123 3100  Litografi Henri De Val, af Chapman, motivet: 41x30

S�ldes f�r 200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:39)

1123 3039  Litografi karta över Stockholm, 1733, tryckt 1953, ramens innermått: 72x82

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:51)

1123 3016  Litografi Karta över Stockholm, 1870-71, motivet: 50x177, O A Mankell

S�ldes f�r 1.500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:19)

1123 3004  Litografi Stockholms slott, 25x40

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:04)

1123 3102  Litografi Tore Palm, "Shamrock", 24/300, motivet: 46x66

S�ldes f�r 1.900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:55)

1123 3035  Litografi, 40/200 Waldemar Bernhard (1890-1965), Södermalmstorg, motivet: 22x17

S�ldes f�r 200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:37)

1123 3041  Oljemålning Bengt Fransson (f. 1935), vy mot Stadshuset, signerad, 34x26

S�ldes f�r 2.400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:48)

1123 3087  Oljemålning Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), Riddarfjärden, signerad, -62,50x60

S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:58)

1123 3082  Oljemålning Bramer, Stortorget, Gamla Stan, signerad, -74,45x65

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:56)

1123 9039  Oljemålning Bruno Karlsson (f. 1927), 1971, Jakobs kyrka. Kungsträdgården, 67x54

S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:25)

1123 3083  Oljemålning Carl Wilhelm Jaensson, från Observatoriebacken, signerad, 30x40

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:11)

1123 3006  Oljemålning Erik Tryggelin (1878-1962), Vasabron, signerad. 1930, 13x21

S�ldes f�r 14.000 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:14)

1123 3098  Oljemålning Georg Lindström (f. 1912), signerad -60, Klaratorget, 48x61

S�ldes f�r 250 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:51)

1123 3138  Oljemålning Göthe, Klara Kyrka, 76x60

1123 9348  Oljemålning Greta Zetterstrand (1895-1982), signerad Greta Jerken, Katarina Kyrkogata, 33x22

S�ldes f�r 200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:06)

1123 3010  Oljemålning Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Skeppsbron, 70x100

S�ldes f�r 2.400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:13)

1123 3050  Oljemålning Inga Jarlvik, Reimersholme, 1976, 45x51

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:05)

1123 8250  Oljemålning Iwar Donner (1884-1964), Vintervy från Djurgårdsstaden, 24x32, Signerad, pannå

1123 3059  Oljemålning Jack Prudnik (f. 1914), Dramaten, 32x40

S�ldes f�r 3.400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:33)

1123 3024  Oljemålning Jack Prudnik (f. 1914), Slussen, 34x26

S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:15)

1123 3107  Oljemålning John Herbert, Stockholmsmotiv, signerad och daterad -56, ramens innermått: 60x70

S�ldes f�r 4.400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:35)

1123 3020  Oljemålning Lennart Börje Vestberg (f. 1934), signerad L Börje, Södermalm, 40x70

S�ldes f�r 400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:24)

1123 1033  Oljemålning Ljungdahl, 1946, Nybroviken, 37x46

S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:13)

1123 3092  Oljemålning Lundh, Hornstull, 40x49

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:13)

1123 3074  Oljemålning Monogramsignerad, Kvällsljus Slussen, 38x45

S�ldes f�r 5.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:48)

1123 3013  Oljemålning Natan Johansson (1893-1951), tillskriven, Utsikt från Strandvägen, Stockholm, 18x29

S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:48)

1123 3003  Oljemålning Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Stockholm

S�ldes f�r 2.000 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:41)

1123 3119  Oljemålning Oidentifierad konstnär, Stockholms slott, 11x15

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:22)

1123 3057  Oljemålning osignerad, Skeppsbron, 25,5x46 cm

S�ldes f�r 250 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:48)

1123 7435  Oljemålning Oskar Brentzell, Riddarholmen, 1951, 38x46

S�ldes f�r 350 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:45)

1123 3054  Oljemålning signerad Falk 1947, Södermalm, 'Lotsgatan på Söder', 38x46

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:38)

1123 3048  Oljemålning signerad Sula Atterling, 'Vår på Söder', 38x46

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:37)

1123 3093  Oljemålning signerad, Stockholmsmotiv, 28x37

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:51)

1123 3037  Oljemålning signerad, Stockholmsmotiv, 49x60

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:16)

1123 3038  Oljemålning signerad, Utsikt över Riddarfjärden, 61x80

S�ldes f�r 3.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:41)

1123 3051  Oljemålning Stockholmsmotiv, vy mot Gamla Stan, Signerad N Andersson, -51, 46x61

S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:07)

1123 3034  Oljemålning Sven Ahlgren, 'Rålambshovsparken med Västerbron', 22x43

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:34)

1123 3088  Oljemålning Sven Olof Rosén (1908-1982), 'Broarna', Stockholm, signerad, -75,44x57

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:57)

1123 3046  Oljemålning Tore Wideryd (1908-1992), Skeppsbron, 18x25 cm

S�ldes f�r 900 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:35)

1123 3002  Oljemålningar 2 st, Emil Hellbom (1895-1969), Stockholmsmotiv, 51x38 ca

S�ldes f�r 1.300 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:56)

1123 3053  Oljemålningar 3 st, John Malm, Stockholmsmotiv, 13x8

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:14)

1123 3121  Pastell Oidentifierad konstnär, Hammarbyhamnen, signerad, motivet: 30x49

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:25)

1123 7617  Rökbord Funkis, Stockholms Stadshus, längd: 60 cm, djup: 60 cm, höjd: 56 cm

S�ldes f�r 1.100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:06)

1123 3124  Schatull med kaptenskaraff+ 9 glas, Intarsia Stockholm

S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:50)

1123 3043  Serigrafi 3 st, Åke Westin (f. 1939), 'Norrhamnen i Vaxholm' mm: 22x55, 'Skärgården II' mm: 39x55, 'Årstaviken' mm: 32x52

S�ldes f�r 150 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:25)

1123 3137  Tavla Intarsia, Stockholm, B Ekman, 21x26

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:28)

1123 3021  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), -74, 161/360, Gamla stan & Slussen, bladets mått: 43x54

S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:14)

1123 3025  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), 196/310, 1969, Södermalmstorg, Katarinahissen, motivet: 57x47

S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:14)

1123 8115  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), 1961, 58/310, Vasabron, motivet: 30x52

S�ldes f�r 600 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:57)

1123 3007  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), 1976,26/36, Strandvägen, motivet: 26x75

S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:31)

1123 3109  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), 24/360, motivet: 40x54

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:00)

1123 3081  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), 260/360, signerad, -74, motivet: 32x43

S�ldes f�r 1.400 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:01)

1123 3058  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), 81/310, Stockholm, 1958, ML 39x56

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:13)

1123 4033  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Brunkebergs Torg, 25/85, signerad -73, motivet: 33x50

S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 19:28)

1123 3030  Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Skeppsbron, 86/150, bladets mått: 42x61

S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:31)

1123 3134  Tryck 6 st, Stockholmsmotiv, motivet: 18x36

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 20:14)

1123 3131  Tryck Norrmalmstorg, motivet: 33x50,5

S�ldes f�r 100 kr (Sista budtid är den 21 augusti 2017 18:43)