1207 1001 Alison De Mars Alison De Mars (f. 1976), Sverige. "Hverir", 2016. Analogt fotografi, C-print. Signerad och numrerad 1/10. Svart träram, 60x40 cm
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 18:03)
1207 1002 Anders Gabrielsson Anders Gabrielsson (f. 1948), Sverige. (f. 1948). "Busshållplatsen", 2016. Signerat grafiskt tryck (Giclée) i upplaga. Upplagan är 50 ex. Trycket baseras på en målning i akryl, 70x50 cm
S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 18:07)
1207 1009 Christina Roos Christina Roos (f. 1959), Sverige. "Soul", 2018. Monogramsignerad på verket, signerad (Christina Roos 2018) på baksidan av bilden (bakom ramen) samt lapp fäst a tergo. Akryl på papper, 70x100 cm
S�ldes f�r 3.000 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 18:35)
1207 1016 Hans Persson Hans Persson. "Kom tillbaka!", 2018. Signerad HP-18. Akryl, 30x30 cm
S�ldes f�r 1.600 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 19:06)
1207 1020 Julia Melander Julia Melander (f. 1986), Sverige. "Ocean", 2016. Signerad. Akryl på duk, 70x100cm
S�ldes f�r 2.400 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 19:18)
1207 1019 Julia Melander Julia Melander (f. 1986), Sverige. "Ymer", 2018. Signerad. Akryl på duk, 100x100 cm
S�ldes f�r 2.200 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 19:14)
1207 1023 Lena Morge Holmström Lena Morge Holmström (f. 1952), Sverige. "Spången", 2018. Signerad. Oljemålning på duk, 38x48 cm
S�ldes f�r 1.300 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 19:30)
1207 1026 Luz Miranda Luz Miranda. "Vårens återkomst", 2017. Signerad. Abstrakt. Akryl, 50x60 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 19:42)
1207 1028 Maria Hofmann Maria Hofmann (f. 1965), Sverige. "Mandalamix", 2017. Signerad. Mixed media akvarell, 40x50 cm
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 19:49)
1207 1032 Mathias Kärnlund Mathias Kärnlund (f. 1972), Sverige. "Sommarmorgon", 2016. Signerad. Akryl på duk, 82x82 cm
S�ldes f�r 4.000 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:05)
1207 1034 Mia Älegård Mia Älegård (f. 1967), Sverige. "Into the light", 2017. Signerad. Akryl med palettkniv, 46x38 cm
S�ldes f�r 1.400 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:13)
1207 1035 Miranda Peilot Wallentin Miranda Peilot Wallentin (f. 1997), Sverige. "Dyster", 2017. Signerad. Mixed media akvarell och blyerts, 18x13 cm
S�ldes f�r 800 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:17)
1207 1036 Morgan Norman Morgan Norman (f. 1976), Sverige. "Diligent Shapes", 2016. Signerad. Colorprint, 80x58 cm
S�ldes f�r 4.200 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:21)
1207 1038 Pontus Platin Pontus Platin (f. 1954), Sverige. "Gubben i lådan", 2016. Signerad. Akryl och slagmetall, 116x98 cm
S�ldes f�r 5.000 kr (Sista budtid är den 2 oktober 2018 05:12)
1207 1040 Rickard Ahl Rickard Ahl (f. 1978), Sverige. Utan titel, 2017. Signerad. Akryl på duk, 30x80 cm
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:37)
1207 1042 Tommy G Sundman Tommy G Sundman (f. 1952), Sverige. "Chateau yquem 1973 och 1977", 2010. Signerad. Olja på duk, 31x41 cm
S�ldes f�r 3.600 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:44)
1207 1044 Yvonne Lindvall Yvonne Lindvall (f. 1954), Sverige. "Blandras", 2018. Ej signerad. Akryl, 62x50 cm
S�ldes f�r 500 kr (Sista budtid är den 24 september 2018 20:52)