258 6010 Byrå Intarsia, 1700-tal, L.132 D.69 H.85
S�ldes f�r 10.800 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6024 Chiffonjé Karl Johan, mahogny/svart 125x58, H138
S�ldes f�r 9.800 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 2043 Färglitografi Salvador Dalí, 156/160, 60x45
S�ldes f�r 1.200 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6005 Färglitografi Stellan Mörner, 237/260, 1953, 60x42
S�ldes f�r 1.000 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6016 Golvur 1800-tal, sign, Alfta, H.225
S�ldes f�r 7.800 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6022 Hörnskåp Allmoge, H154
S�ldes f�r 3.500 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6004 Hörnväggskåp Allmoge, 1815, H.90
S�ldes f�r 2.500 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 4023 Kandelaber NS, H46, Hallberg
S�ldes f�r 700 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 4033 Kandelabrar Ett par, Sent 1800-tal, H.70
S�ldes f�r 3.000 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 4037 Ljusstake 1700-tal, malm, H.13
S�ldes f�r 300 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6018 Sekretär Bemålad, 1800-tal, L.118 D.42 H.122
258 6001 Sekretär rokokostil, L73 D50 H105
S�ldes f�r 4.400 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6011 Skänk Valnöt, 1800-tal, L.150 D.54 H.175
S�ldes f�r 5.200 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6002 Skåp Allmoge, L90 D60 H177
S�ldes f�r 13.000 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6021 Sybord 1800-tal, valnöt H73
S�ldes f�r 2.400 kr (Sista budtid är den 11 augusti 2003 18:00)
258 6017 Sybord Nyrokoko, (sk), H.76