ÖVRIGT / Textilier & Vintage

Aktuella artister: Viola Gråsten  Stig Lindberg
  • 3270 Attachéväska
    svinläder, med inredning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 150 kr

    27 mars kl 20:22
  • 5642 Duk
    paisleymönstrad, 170x320
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 400 kr

    27 mars kl 19:59
  • 5200 Gardiner
    Ett par, Fodrade, 200x235
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 600 kr

    27 mars kl 19:05
  • 5150 Kuddar
    Ett par, Stig Lindberg (1916-1982), Modell Melodi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    27 mars kl 20:41
  • 5531 Pläd
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    27 mars kl 18:39
  • 5639 Spetstyg
    1950-60-tal, 340x280
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    27 mars kl 19:22
  • 5210 Textiltavla
    32x25
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 450 kr

    27 mars kl 18:13
  • 5512 Väggbonad
    Signerad, "Birka" Svängsta mattväveri, 100x200
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    27 mars kl 20:41
  • 5465 Väska
    Josef Franktyg, "Ideal Sweden", tulpanmönstret
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    27 mars kl 19:32