bakg

ÖVRIGT / Textilier & Vintage


  • 7276 Gobeläng
    Romantiks motiv, 66x123
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    9 mars kl 19:19
  • 7636 Rullgardin
    Walt Disney Production, Almedalsväv, 1970-tal, län..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    9 mars kl 19:10
  • 7638 Sjal
    SAS, signerad 1956, Europe-Tokyo, 90x90
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    9 mars kl 19:20

Vad r den vrd?