ÖVRIGT / Textilier & Vintage

  • 1035 Bonad
    125x195 ca, Jaktmotiv
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    1 augusti kl 19:11
  • 1034 Bonad
    125x195 ca, Vingård
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    1 augusti kl 19:10
  • 1332 Bonad
    Märta Måås Fjetterström, signerad. AB MMF 87x89
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    1 augusti kl 20:00
  • 9529 Broderier
    3 st, Kina
    Utrop: 700 kr
    Just nu: 100 kr

    1 augusti kl 18:42
  • 9632 Textiltavlor
    2 st, Kina, 1700-/1800-tal. ramens innermått: 108x18
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    1 augusti kl 18:36

Taggar på denna sida:
bonad broderier parti_linne textiltavlor

  • Metropol Tipsar
  • 1332 Bonad
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    1 augusti kl 20:00