SILVER OCH METALL / Silver & nysilver

  • 5127 Bestick
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    3 oktober kl 20:28
  • 5216 Bestickuppsätt..
    54 delar, nysilver, Haga
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    3 oktober kl 19:59
  • 5241 Bestickuppsätt..
    nysilver, Spetsmodell
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    3 oktober kl 19:44
  • 3615 Bricka
    pläter, längd: 61 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    3 oktober kl 20:59
  • 5146 Bricka
    Silver (900), 29x29, 600g ca
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    3 oktober kl 18:28
  • 5147 Bricka
    Silver (900), diameter: 37, 640g ca
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    3 oktober kl 18:29
  • 5145 Parti silver
    bland annat Bestick & Prispokaler, diverse
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    3 oktober kl 18:27
  • 5297 Pokal
    med hänklar, silver, 1927, höjd: 19 cm
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    3 oktober kl 19:04
  • 5102 Saltkar
    5 st, silver och kristall, längd: 7-16 ca
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    3 oktober kl 18:11
  • 5143 Silver
    9 delar, Colombia, Sydamerika
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    3 oktober kl 18:23
  • 5144 Skål
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    3 oktober kl 18:25
  • 5245 Sockerskål
    Silver Tyskland, längd: 13 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    3 oktober kl 19:48
  • 3403 Supkopp
    silver, 1700-tal, otydliga stämplar, höjd: 4 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    3 oktober kl 20:32
  • Metropol Tipsar
  • 5297 Pokal
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    3 oktober kl 19:04
  • 5102 Saltkar
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    3 oktober kl 18:11