SILVER OCH METALL / Silver & nysilver

  • 6084 Bestick
    12 delar, silver, 6 + 5 + 1 st, udda
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    25 maj kl 19:35
  • 6082 Bestick
    46 del, nysilver, 16 + 9 + 9 + 6 + 6 del
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    25 maj kl 19:27
  • 6567 Bestickuppsätt..
    diverse, Svensk spets, nysilver
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    25 maj kl 18:59
  • 7016 Etuier
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.100 kr

    25 maj kl 19:15
  • 6341 Fat
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    25 maj kl 20:15
  • 6340 Gräddkanna
    Silver, London
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    25 maj kl 20:14
  • 6374 Kaffeservis
    3 delar, Silver, Importstämplar
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    25 maj kl 18:10
  • 6409 Kaffeskedar
    11 + 2 st, Silver
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    25 maj kl 19:09
  • 7044 Kartuschlåda
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    25 maj kl 18:44
  • Metropol Tipsar
  • 7044 Kartuschlåda
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    25 maj kl 18:44
  • 6374 Kaffeservis
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    25 maj kl 18:10
  • 7014 Stop
    med myntdekor, 1800-tal, höjd: 30 cm
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    25 maj kl 19:01
  • 6216 Punschkoppar
    15 st, Silver
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.400 kr

    25 maj kl 20:30
  • 7016 Etuier
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.100 kr

    25 maj kl 19:15

Vad r den vrd?