SILVER OCH METALL / Silver & nysilver

  • 1002 Bägare
    6 st. silver, Ryssland, 1800-tal, höjd: 5-6 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    15 december kl 18:38
  • 1001 Bägare
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    15 december kl 18:35
  • 1003 Bägare
    silver, Ryssland, 1872, höjd: 8, 70g
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    15 december kl 18:40
  • 5009 Bestick
    83 del, Silver, Chippendale, Brutto 2600g
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    29 sept kl 20:11
  • 3360 Bestick
    Knivar/gafflar, diverse
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 20:22
  • 3467 Bricka
    England, Med handtag, längd: 64
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    22 sept kl 20:24
  • 3437 Kaffeskedar
    12 st, silver
    Utrop: 700 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:59
  • 1249 Kaffeskedar
    12 st, silver, Alton
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:52
  • 3088 Kakfat
    på nysilverfot, höjd: 29 cm, diameter: 30 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 450 kr

    22 sept kl 18:37
  • 3426 Shaker
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    22 sept kl 18:45
  • 3150 Skedar
    5 st, Silver, bland annat 1800-tal
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    22 sept kl 18:01
  • 3430 Skedar
    divers, nysilver
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 18:51
  • 1004 Teburk
    silver, Ryska stämplar, 1782, höjd: 14 cm
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    15 december kl 18:43
  • Metropol Tipsar
  • 1004 Teburk
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    15 december kl 18:43
  • 1001 Bägare
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    15 december kl 18:35
  • 5009 Bestick
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    29 sept kl 20:11

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook