KONST / Ramar

  • 1059 Fotoram
    trä relief, höjd: 9, 5 cm
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 150 kr

    1 augusti kl 19:23
  • 1374 Ram
    Förgylld, ramens innermått: 26x32
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    1 augusti kl 19:48
  • 1600 Ramar
    2 st, ramens innermått: 47x37, 42x32
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 augusti kl 18:13
  • 1488 Ramar
    tidigt 1900-tal, 54x44
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    1 augusti kl 19:12

Taggar på denna sida:
fotoram ram ramar