KONST / Ramar

  • 9156 Ramar
    3 st, Gustaviansk stil, med porträtt. 30x24
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    23 jan kl 18:28
  • 9295 Tavelram
    1700-/1800-tal, ramens innermått: 72x57
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    23 jan kl 20:34
  • 9384 Tavelram
    Förgylld, ramens innermått: 52x84
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    23 jan kl 18:11
  • 9372 Tavelram
    ramens innermått: 86x73
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    23 jan kl 20:25