KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.

Aktuella artister: Vadim Markin  Ewa Rudling  Nils G Stenqvist
  • 4468 Affisch
    James Bond, 70-tal, 100x69
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 18:26
  • 6007 Akryl
    signerad. Vadim Markin (f. 1960), stilleben, 38x46
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:26
  • 6164 Collage
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    29 augusti kl 19:53
  • 6186 Fotografi
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    29 augusti kl 20:47
  • 6373 Porslinstavla
    Kina, 18, 5x12, nutida tillverkning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 18:33
  • 6434 Skolplanscher
    diverse
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 450 kr

    29 augusti kl 20:33
  • 6237 Tavla
    Metall, Eldkvarns brand, 39x29
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 20:45
  • 6068 Uniformstavlor
    4 + 2 + 1
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 200 kr

    29 augusti kl 19:01
  • Metropol Tipsar
  • 6186 Fotografi
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    29 augusti kl 20:47