bakg

KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m.



Aktuella artister: Bengt Berglund
  • 1533 Affisch
    Litografi, Serge Poliakoff, ramens innermått: 65 x..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 19:43
  • 1669 Collage
    Gudrun Magnusson, Frimärken, motivet: 35x28
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 18:53
  • 1147 Emaljtavla
    Walter Huber, 1972, "Fönstret min utsikt", 80 x 55
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:20
  • 9647 Emaljtavlor
    2 st, Bengt Berglund (f. 1936), Gustavsberg, 35 x ..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 200 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 19:03
  • 7129 Fotokonst
    Lennart Nilsson, signerad, 'Hormon i blodåder', 10..//
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:23
  • 1006 Mapp
    Heliogravyrer Goya 75 blad
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:10
  • 1118 Mapp
    med gravyrer mm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 19:45
  • 1801 Tryck
    22 st. Ryssland, Peter I och hans liv, i mapp
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:44
  • 1806 Tryck
    efter Anders Zorn, motivet: 27x19, glas saknas
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 18:14
  • Metropol Tipsar
  • 7129 Fotokonst
    Lennart Nilsson, signerad, 'Hormon i blodåder', 10..//
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:23

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook