bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Olle Bonniér, Einar Nerman, Stina Sunesson, Roland Svensson, Esaias Thorén
  • 2028 Färglitografi
    Efter Boucher, flicka, motivet: 35x22
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:49
  • 2160 Färglitografi
    Jane Humphrey, 48/75, signerad, ramens innermått: ..//
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:08
  • 1355 Färglitografi
    modell äldre, Hc Andersen och hans sagofigurer, 51..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:00
  • 1417 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), 129/250, motivet: 42x26
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:53
  • 2169 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Sign 1990, Hus i skär..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:35
  • 9128 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), Skärgård, 120/310, mo..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:31
  • 2156 Litografi
    Einar Nerman (1888-1983), "Gröndal", motivet: 29 x 21
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:01
  • 2141 Litografi
    Jardi Arkö, HC-upplaga, motivet: 20 x 27
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:17
  • 2164 Litografi
    Robert Matta, 85/100, 90x62
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:13
  • 2142 Litografi
    Sign Gösta, Posseidon, 112/200, motivet: 12 x 18
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:17
  • 1436 Litografi
    William Tillyer, 41/90, motivet: 72 x 53
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:24
  • 1435 Litografi
    William Tillyer, Sign 41/90, motivet: 79 x 58
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:23
  • 2038 Litografier
    3 st, Flora, motivet: 75 x 5, 5
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 19:04
  • 1442 Litografier
    3 st, Karl Erik Häggblad, 160 upplaga, lösa bla, b..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:33

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook