KONST / Litografier

Aktuella artister: Carin Adler  Olle Baertling  Maria Boczewska  Olle Bonniér  Gunnar Brusewitz  Peter Dahl  Svenolov Ehrén  Ulf Göthman  Bert Håge Häverö  Berndt-Rune Jäverbrant  Einar Jolin  Bengt Landin  Sven Ljungberg  David Ljungdahl  Reinhold Ljunggren  Karl Gustaf KG Nilson  Pierre Olofsson  Lennart Roupe  Ardy Strüwer  Roland Svensson  Kurt Ullberger  Åke Westin  Hans Wigert  Örjan Wikström  Sven X-et Erixson
  • 5085 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 18:34
  • 4507 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), 133/300, motivet: 30x39
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 19:16
  • 6165 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 19:55
  • 6174 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), 143/290, signerad, 61x46
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 20:10
  • 6176 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), 74/250, signerad, 46x61
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 20:12
  • 6066 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:53
  • 1117 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 20:40
  • 6071 Färglitografi
    Bo T, fruktskål, 189/210, signerad, motivet: 41x37
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 20:08
  • 6218 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:29
  • 6095 Färglitografi
    Dagmar Lodén, komposition, motivet: 48x53
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:06
  • 5165 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 400 kr

    29 augusti kl 19:43
  • 5166 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 300 kr

    29 augusti kl 19:45
  • 6094 Färglitografi
    Elisabet Hellman, 187/190, motivet: 24x17
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:05
  • 6076 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 20:07
  • 6065 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:49
  • 6069 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:03
  • 6077 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 18:09
  • 5108 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:19
  • 6126 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 18:16
  • 7001 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 3.000 kr

    29 augusti kl 18:02
  • 6221 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    29 augusti kl 19:37
  • 6005 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:10
  • 6006 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    29 augusti kl 19:11
  • 7025 Färglitografi
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 3.200 kr

    29 augusti kl 18:23
  • 5075 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 200 kr

    29 augusti kl 19:57
  • 6091 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:47
  • 5124 Färglitografi
    S: t Eriksbron, 86/260, signerad, 55x40 cm
    Utrop: 700 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 20:10
  • 6198 Färglitografi
    Signerad, 56/75, motivet: 50x35
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 18:28
  • 5167 Färglitografi
    Sven Ljungberg (1913-2010), 63/360, motivet: 22x30 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 18:12
  • 4064 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 300 kr

    29 augusti kl 20:31
  • 6067 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 19:59
  • 6093 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 19:02
  • 5142 Färglitografier
    Utrop: 700 kr
    Just nu: 100 kr

    29 augusti kl 19:23
  • 5174 Litografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 19:55
  • Metropol Tipsar
  • 7025 Färglitografi
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 3.200 kr

    29 augusti kl 18:23
  • 7001 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 3.000 kr

    29 augusti kl 18:02