bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Lasse Åberg, Carin Adler, Mårten Andersson, Olle Ängkvist, Kjell Åslund, Olle Baertling, Enrico Baj, Astri Bergman-Taube, Alexander Calder, Franco Costa, Erland Cullberg, Peter Dahl, Yrjö Edelmann, Hans Ekvall, Jörgen Fogelquist, Einar Forseth, Bengt Fransson, Jonas Fredén, Mats Hådell, Göran Hahne, Berta Hansson, Cecilia Haupt, Måns Heidvall, Mona Hellsing Troili, Karl Höglund, Mona Huss Walin, Igge Karlsson, Roland Kempe, Ursula Krause-Oehme, Sven Lidberg, Harald Lindberg, Lage Lindell, Lena A Linderholm, Bengt Lindström, Eva Ljungdahl, Reinhold Ljunggren, Jan Lundquist, Karl Mårtens, Joaquin Masoliver, Karl Gustaf KG Nilson, Lars Norrman, Olle Nyman, Acke Oldenburg, Johannes Olsson, Ulf Onsberg, Karl Axel Pehrson, Madeleine Pyk, Oscar Reutersvärd, Carl Fredrik Reuterswärd, Lennart Rodhe, Gustav Rudberg, Olga Semenova, Charles Sjöholm, Gunnar Stålbrand, Kjell Sundberg, Roland Svensson, Berndt Wennström, Hans Wigert, Angelica Wiik, Beppe Wolgers, Boris Zats, Hugo Zuhr
  • 7189 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), 287/290, bladets mått: 59x43
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:05
  • 7190 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), 95/290, bladets mått: 83x60
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:06
  • 7087 Färglitografi
    Astri Bergman-Taube (1898-1980), Minne från Gröna ..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:27
  • 5353 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), 139/150, motivet: 57x79
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:31
  • 7032 Färglitografi
    Beppe Wolgers (1928-1986), 39/250, landkap med fig..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:26
  • 7244 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), 68/260, bladets mått: ..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:51
  • 7243 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), 70/260, bladets mått: ..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:50
  • 7089 Färglitografi
    Berta Hansson (1910-1994), "Sara", 64/100, motivet..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:30
  • 3434 Färglitografi
    Boris Zats (f. 1968), 1/170, bladets mått: 30x43
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:47
  • 7462 Färglitografi
    Carin Adler (f. 1929), 49/180, motivet: 32x40
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:32
  • 7239 Färglitografi
    Cecilia Haupt (f. 1972), 22/260, hundar, motivet: ..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:46
  • 7701 Färglitografi
    Charles Sjöholm (f. 1933), 269/280, Stockholm, mot..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:18
  • 5477 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:40
  • 5478 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:42
  • 5473 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:32
  • 5476 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:38
  • 5479 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:44
  • 5474 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:35
  • 5475 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), 'Larmes de Generaux', Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:36
  • 7238 Färglitografi
    Eva Ljungdahl (f. 1946), 178/240, hus, motivet: 29x30
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:45
  • 7381 Färglitografi
    Evy Låås (1923-1999), -76, 7/260, Trädgården, moti..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:08
  • 7699 Färglitografi
    Göran af Strandberg, Grand Hotel, 38/250, motivet:..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:10
  • 7424 Färglitografi
    Gustav Rudberg (1915-2001), PT, motivet: 43x47
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:54
  • 7419 Färglitografi
    Gustav Rudberg (1915-2001), PT, motivet: 44x55
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:49
  • 7455 Färglitografi
    Gustav Rudberg (1915-2001), Stockholm, 29x42
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:24
  • 7399 Färglitografi
    Håkan Thorsen, 188/360, motivet: 62x47
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:32
  • 7405 Färglitografi
    Hans Ekvall (f. 1918), 16/250, motivet: 45x53
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:37
  • 5399 Färglitografi
    Hans Wigert (1932-2015), 'På hemväg', 46/75, blade..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:07
  • 7088 Färglitografi
    Harald Lindberg (1901-1976), 133/310, Fartyg & Fis..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:28
  • 7406 Färglitografi
    Hugo Zuhr (1895-1971), 19/20, motivet: 42x55
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:38
  • 7680 Färglitografi
    Igge Karlsson (f. 1932), 16/175, Häst, motivet: 60x45
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:47
  • 7407 Färglitografi
    James Costa, 58/190, motivet: 67x47
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:39
  • 7240 Färglitografi
    Joaquin Masoliver (f. 1940), 55/60, motivet: 40x35
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:47
  • 7329 Färglitografi
    Johannes Olsson (f. 1945), 140/170, signerad, moti..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:09
  • 7395 Färglitografi
    John Torngren, Grind, 245/360, motivet: 50x70
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:27
  • 7242 Färglitografi
    Jonas Fredén (f. 1959), 39/190, bladets mått: 21x28
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:49
  • 7403 Färglitografi
    Jörgen Fogelquist (1927-2005), bladets mått: 63x47
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:36
  • 7434 Färglitografi
    K S Ringh, 58/190, bladets mått: 90x63
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:04
  • 7742 Färglitografi
    Karl Axel Pehrson (1921-2005), 129x285, motivet: 5..//
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:19
  • 7765 Färglitografi
    Karl Axel Pehrson (1921-2005), 221/375, -77, motiv..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:47
  • 5453 Färglitografi
    Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), EA 1/15, motivet:..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:15
  • 7939 Färglitografi
    Karl Höglund (f. 1940), 42x56, 57/290, saknar glas
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:57
  • 7853 Färglitografi
    Karl Mårtens (f. 1956), måsfågel, bladets mått: 44x30
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:12
  • 7241 Färglitografi
    Kjell Åslund (f. 1948), 32/220, bladets mått: 60x40
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:48
  • 7245 Färglitografi
    Kjell Sundberg (f. 1950), EA-upplaga, 25/25, blade..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:52
  • 7128 Färglitografi
    Lage Lindell (1920-1980), Herrviks hamn, 7/50, mot..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:45
  • 7115 Färglitografi
    Lars Norrman (1915-1979), 53/360, Barnafödsel, mot..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:14
  • 7086 Färglitografi
    Lars Norrman (1915-1979), Kraftdamm, motivet: 30x41
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:24
  • 7068 Färglitografi
    Lars Norrman (1915-1979), Kvinna med vattenhinkar,..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:17
  • 7111 Färglitografi
    Lasse Åberg (f. 1940), 88/150, motivet: 29x24
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:59
  • 7937 Färglitografi
    Lena A Linderholm (f. 1947), Löst blad, EA-upplaga..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:55
  • 7454 Färglitografi
    Lennart Rodhe (1916-2005), 11/260, motivet: 39x54
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:22
  • 7394 Färglitografi
    Linda Gustavsson, 309/260, motivet: 36x45
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:25
  • 5384 Färglitografi
    Madeleine Pyk (f. 1934), EA-upplaga, motivet: 53x41
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:16
  • 7237 Färglitografi
    Måns Heidvall (f. 1951), segelbåtar, 6/80, motivet..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:44
  • 7850 Färglitografi
    Mårten Andersson (f. 1934), 1977, "Provex", 1977, ..//
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:11
  • 7013 Färglitografi
    Mats Hådell (f. 1958), 359/360, Norrskär, motivet:..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 1.600 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:23
  • 7130 Färglitografi
    Mona Hellsing Troili (f. 1951), "Det låg en sol på..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:49
  • 7452 Färglitografi
    Mona Huss Walin (f. 1944), Sommar, 103/325, motive..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:21
  • 7451 Färglitografi
    Nikos Smyrnios, Ängel, 4/7, motivet: 43x34
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:20
  • 7081 Färglitografi
    Olga Semenova (f. 1953), Dans, 30/290, motivet: 39x27
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:10
  • 7123 Färglitografi
    Olle Nyman (1909-1999), Figur, EA-upplaga, -91, bl..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:12
  • 7447 Färglitografi
    Oscar Bergman, Vintergrind, 75/350, motivet: 33x43
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:14
  • 7178 Färglitografi
    Oscar Reutersvärd (1915-2002), 112/200, bladets må..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:28
  • 7456 Färglitografi
    Pär Andersson, Höstmorgon, 15/300, motivet: 31x43
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:25
  • 7847 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), -92, PT, motivet: 38x28
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:10
  • 7080 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), 16/250, "I afton dans", -80,..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:09
  • 7398 Färglitografi
    Reinhold Ljunggren (1920-2006), 97/250, motivet: 4..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:30
  • 7400 Färglitografi
    Roland Kempe (1907-1991), 81/260, motivet: 48x39
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:32
  • 5704 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), 217/310, motivet: 35x25
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:38
  • 5699 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), 237/310, flodmotiv, m..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:33
  • 5694 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), 68/310, motivet: 33x44
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:27
  • 5695 Färglitografi
    Sven Erixson, 202/310, motivet: 31x45
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:28
  • 7082 Färglitografi
    Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga, Frälsningsar..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:11
  • 7426 Färglitografi
    Ulf Onsberg (f. 1932), 182/200, motivet: 74x55
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:55
  • 7075 Färglitografi
    Ursula Krause-Oehme (f. 1932), Citron, motivet: 40x52
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:45
  • 5068 Färglitografier
    3 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Stockholmsmotiv,..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:32
  • 7438 Färglitografier
    5 st, Göran Hahne (f. 1943), 360-upplaga, Stockhol..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:07
  • 7430 Färglitografier
    9 st, Acke Oldenburg (1923-2005), motivet: 60x87
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:59
  • 7247 Färglitografier
    Eva Ljungdahl (f. 1946), 240-upplaga, bladets mått..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:52
  • 7198 Grafiskt blad
    Johan Pettersson, 1997, bladets mått: 47x45
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:39
  • 7422 Litografi
    Jan Lundquist (f. 1935), 46x47
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:53
  • 7152 Litografi
    Leif Eriksson, Diptyk, Picasso, 24 upplaga, ramens..//
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:19
  • 7302 Litografi
    Pär Lindblad, 1/10, motivet: 58x66
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:48
  • 7421 Litografi
    signerad. 132/300, Stockholm, motivet: 41x61
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:51
  • 7121 Litografi / ak..
    Mårten Andersson (f. 1934), 1974, 61/200, motivet:..//
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 4.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:10
  • 7942 Litografisk af..
    Chagall, motivet: 49x39
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:11
  • 7006 Mapp
    med 4 blad, Richard Ryan (f. 1974), Mi Sono Perso ..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 20:55
  • 7328 Serigrafi
    Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:08
  • 7051 Silkscreen
    Mats Heidvall, 'Kvadratisk Transposotion', 330 upp..//
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:28
  • Metropol Tipsar
  • 7080 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), 16/250, "I afton dans", -80,..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:09
  • 5473 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:32
  • 5474 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:35
  • 5475 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), 'Larmes de Generaux', Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:36
  • 5476 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:38
  • 5477 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:40
  • 5478 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:42
  • 5479 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 18:44
  • 7189 Färglitografi
    Angelica Wiik (f. 1960), 287/290, bladets mått: 59x43
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    2 maj kl 19:05