KONST / Litografier

Aktuella artister: Joakim Allgulander  Astri Bergman-Taube  Antoni Clavé  Lena Cronqvist  Peter Dahl  Stig Fyring  Ulf Gripenholm  René Guilleminot  Bert Håge Häverö  Lars Jonsson  Kristina Jöred  Ladislas Kijno  Dany Lartigue  André Masson  Lars Norrman  Lennart Rodhe  Richard Ryan  Inger Rydén  Marcel Strüwer-van Zuylen  Esaias Thorén  Sven X-et Erixson
  • 1267 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 300 kr

    1 maj kl 19:59
  • 4169 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), motivet: 60x44
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 20:25
  • 1207 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 20:41
  • 4108 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    1 maj kl 19:48
  • 1123 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 20:24
  • 1124 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 300 kr

    1 maj kl 20:25
  • 2012 Färglitografi
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    1 maj kl 20:19
  • 4140 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:17
  • 1202 Färglitografi
    Esaias Thorén (1901-1981), 371/750, motivet: 42x50
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 20:33
  • 4146 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:04
  • 4141 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:21
  • 1576 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    1 maj kl 20:02
  • 4091 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:17
  • 4092 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:19
  • 4107 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    1 maj kl 19:47
  • 4046 Färglitografi
    Lars Norrman (1915-1979), 180/310, motivet: 22x52
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 18:21
  • 4048 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    1 maj kl 18:23
  • 4106 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 19:24
  • 1259 Färglitografi
    René Guilleminot (1900-1975), osignerade, ca 100 st
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 19:46
  • 4109 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    1 maj kl 19:50
  • 1138 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 18:14
  • 1137 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 18:13
  • 4299 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 350 kr

    1 maj kl 18:02
  • 1258 Färglitografier
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    1 maj kl 19:42
  • 4362 Litografi
    Federica Galli, Träd, 33/100, motivet: 56x40
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 maj kl 19:01
  • 1512 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    1 maj kl 20:55
  • 1059 Lösa blad
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    1 maj kl 18:09
  • 1568 Serigrafier
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    1 maj kl 19:52
  • 1566 Serigrafier
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 150 kr

    1 maj kl 19:51
  • 1567 Serigrafier
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    1 maj kl 19:52
  • Metropol Tipsar
  • 4107 Färglitografi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    1 maj kl 19:47
  • 2012 Färglitografi
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    1 maj kl 20:19