KONST / Litografier

Aktuella artister: Albin Amelin, Anders Appelqvist, Astri Bergman-Taube, Peter Dahl, John-Erik Franzén, Jonas Fredén, Olle Nyman, Lennart Roupe, Elis Ryberg, Axel Salto
  • 1181 Färglitografi
    3 st, Sven Bertil Berg, 275 upplaga, motivet: 23x24
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:48
  • 3601 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 19:43
  • 3602 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 19:44
  • 4045 Färglitografi
    Albin Amelin (1902-1975), 163/310, motivet: 42x33
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 18:44
  • 3606 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 19:47
  • 3613 Färglitografi
    Anette Gustafsson, 205/280, motivet: 30x20
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    13 juli kl 19:51
  • 4043 Färglitografi
    Axel Salto (1889-1961), 15/26, motivet: 42x51
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 18:42
  • 4124 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    13 juli kl 19:54
  • 3324 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:13
  • 4173 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:37
  • 4175 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:40
  • 3604 Färglitografi
    Jonas Fredén (f. 1959), 124/275, motivet: 39x31
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 19:45
  • 4052 Grafiska blad
    6 st
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:41
  • 3467 Litografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:51
  • 3469 Litografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:52
  • 3471 Litografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 20:53
  • 4163 Litografisk af..
    Peter Dahl (f. 1934), Signerad, bladets mått: 62x45
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    13 juli kl 18:39

Vad r den vrd?