KONST / Litografier

Aktuella artister: Mårten Andersson  Marion Belin  Helene Billgren  Stig Claesson Slas  Peter Dahl  Honoré Daumier  Yrjö Edelmann  Svenolov Ehrén  Jörgen Fogelquist  Peter Freudenthal  Henri Goetz  Ulf Greder  Göran Hahne  Staffan Hallström  Lennart Jirlow  Igge Karlsson  Jorgo Krallis  Sven Lidberg  Björn Lindroth  Reinhold Ljunggren  Lars Norrman  Mats Norryd  Olle Nyman  Acke Oldenburg  Pierre Olofsson  Ilkka Pärni  Madeleine Pyk  Jarle Rosseland  Gustav Rudberg  Elis Ryberg  Gerald Steffe  Stina Sunesson  Petter Thoen  Philip von Schantz  Sven X-et Erixson
  • 7325 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 150 kr

    29 jan kl 20:10
  • 7041 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:21
  • 7089 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    29 jan kl 18:54
  • 7320 Färglitografi
    Gunnar Johansson, 63/75, signerad, motivet: 24x28
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 19:02
  • 7088 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:53
  • 7369 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 19:34
  • 7321 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    om 54 dagar
    19 mars kl 19:04
  • 8012 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:44
  • 8033 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:02
  • 8010 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:37
  • 8005 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 18:01
  • 3454 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 18:54
  • 8003 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 18:58
  • 3453 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 18:52
  • 8016 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:46
  • 8013 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:46
  • 8026 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:56
  • 8027 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    om tre veckor
    12 feb kl 19:58
  • 7079 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:08
  • 5360 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 20:57
  • 8090 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    29 jan kl 19:04
  • 7090 Färglitografi
    Mari Söderlund, -78,285/325,35x46
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:55
  • 7091 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.100 kr

    29 jan kl 18:57
  • 6066 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    29 jan kl 20:43
  • 7062 Färglitografi
    Reutersvärd, 118/200, motivet: 40x40
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    29 jan kl 19:03
  • 7080 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:09
  • 8050 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    29 jan kl 20:52
  • 5098 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 20:11
  • 7258 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 350 kr

    29 jan kl 19:48
  • 5109 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:47
  • 7042 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 18:24
  • 7117 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    29 jan kl 20:15
  • 7113 Färglitografier
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 600 kr

    29 jan kl 19:58
  • 7037 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 18:33
  • 8079 Färglitografier
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.800 kr

    29 jan kl 19:14
  • 7375 Grafiskt blad
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    29 jan kl 19:42
  • 8068 Litografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 jan kl 19:58
  • 7124 Litografi
    Haglund, "Motiv från kornhamn", motivet: 45x23
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 20:05
  • 7155 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 19:10
  • 7194 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    29 jan kl 18:59
  • 7323 Litografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    29 jan kl 19:06
  • 7157 Litografi
    Stockholm från Saltsjösidan, motivet: 44x70
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 19:14
  • 7241 Litografier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:50
  • 5316 Litografier
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    29 jan kl 18:00
  • 7193 Offset tryck
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    29 jan kl 18:57
  • 7035 Träsnitt
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    29 jan kl 18:30
  • 7034 Träsnitt
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 jan kl 18:27
  • Metropol Tipsar
  • 8068 Litografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 jan kl 19:58
  • 8079 Färglitografier
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.800 kr

    29 jan kl 19:14
  • 8090 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    29 jan kl 19:04
  • 7091 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.100 kr

    29 jan kl 18:57
  • 7034 Träsnitt
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 jan kl 18:27