KONST / Litografier

Aktuella artister: Gustav Alexandersson, Mårten Andersson, Hans Arnold, Maria Boczewska, Olle Bonniér, Georges Braque, Leopold Fare, Sven Lidberg, Mats Norryd, Carl Fredrik Reuterswärd, Gustav Rudberg, Marcel Strüwer-van Zuylen, Roland Svensson, Peter Tillberg, Berndt Wennström, Åke Westin, Beppe Wolgers
  • 2163 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:25
  • 2172 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    7 sept kl 18:32
  • 4258 Färglitografi
    Berndt Wennström (f. 1945), 157/220, motivet: 42x34
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    7 sept kl 18:09
  • 4248 Färglitografi
    Björn Eneroth, 159/165, bladets mått: 79x61
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 20:57
  • 4183 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    7 sept kl 20:40
  • 4249 Färglitografi
    Gustav Rudberg (1915-2001), 125/200 mm: 50x63
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 20:59
  • 2221 Färglitografi
    Leopold Fare (1926-1996), 14/150, motivet: 80x62
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    7 sept kl 20:22
  • 4254 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 20:05
  • 4261 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    7 sept kl 18:14
  • 4156 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    7 sept kl 20:40
  • 2168 Färglitografi
    Mats Karlsson, 100/140, motivet: 37x28
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:29
  • 2103 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:20
  • 2437 Färglitografi
    Sven Lidberg (1929-2009), 215/360, motivet: 36x29
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    7 sept kl 19:41
  • 2025 Färglitografi
    Sven X. et Erixson, 284/360, motivet: 40x43
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    7 sept kl 19:05
  • 4253 Färglitografi
    Tord Falk, Modell, 1995, 131/150, motivet: 50x37
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 20:04
  • 4099 Tryck
    Beppe Wolgers (1928-1986), "Sommar", signerad
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:08
  • 2145 Tryck
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 19:16

Vad r den vrd?