KONST / Litografier

Aktuella artister: Peter Dahl, Yrjö Edelmann, Göran Hahne, Lennart Jirlow, Olle Kåks, Palle Nielsen, Madeleine Pyk, Roland Svensson, Théo Tobiasse, Sven X-et Erixson, Eva Zettervall
  • 2127 Färglitografi
    2 st, Coignard, motivet: 16x16
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 20:02
  • 7002 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    25 maj kl 20:13
  • 4018 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    25 maj kl 20:10
  • 2170 Färglitografi
    Eva Zettervall (f. 1941), 178/250, motivet: 30x23
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 19:57
  • 2087 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 18:23
  • 2085 Färglitografi
    Leif Rönn, "Helan& Halvan", 304/390, motivet: 25x17
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 18:20
  • 2086 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    4 maj kl 18:22
  • 1027 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 5.800 kr

    4 maj kl 20:54
  • 2190 Färglitografi
    Madeleine Pyk (f. 1934), 22/250, motivet: 32x25
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 600 kr

    4 maj kl 20:09
  • 7003 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    25 maj kl 20:19
  • 2289 Färglitografi
    Oidentifierad konstnär, 81/250, motivet: 58x40
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    4 maj kl 20:05
  • 2194 Färglitografi
    Oidentifierad konstnär, signerad 1974, 3/3, 64x76
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    4 maj kl 20:16
  • 9329 Färglitografi
    Ole Kortzao, solstol, 210/260, motivet: 73 x 50
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    4 maj kl 18:55
  • 2129 Färglitografi
    Olle Kåks (1941-2003), 1992, 2/290, 73x60
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 20:06
  • 9446 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    4 maj kl 20:00
  • 9049 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    4 maj kl 18:10
  • 9527 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 20:39
  • 2191 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), 220/375, bladets mått: 59x43
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    4 maj kl 20:15
  • 9015 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 20:58
  • 2112 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    4 maj kl 20:59
  • 2088 Färglitografi
    signerad, domherrar, 15/360, motivet: 37x52
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 18:25
  • 9014 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 300 kr

    4 maj kl 20:56
  • 2007 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 19:43
  • 2074 Färglitografi
    Yrjö Edelmann (f. 1941), 406/1500, motivet: 45x32
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    4 maj kl 19:26
  • 2073 Färglitografi
    Yrjö Edelmann (f. 1941), 406/1500, motivet: 45x33
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    4 maj kl 19:24
  • 9331 Färglitografier
    2 st, Ole Kortzao, Utställninsaffischer, 69 x 49
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    4 maj kl 19:01
  • 9535 Litografi
    Erik Olson, Flygel, 121/175, 1970, motivet: 37x48
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 300 kr

    4 maj kl 20:55
  • 2196 Litografi
    Jörgen Nash, 1990, 37/150, motivet: 72x59
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    4 maj kl 20:22
  • 2291 Serigrafi
    Anna Micro Johansson, motivet: 32x30
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    4 maj kl 20:07
  • 2089 Serigrafi
    efter Andy Warhol, 90x90, glas saknas
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    4 maj kl 18:38
  • 2198 Serigrafi
    efter Andy Warhol, Marilyn Sunday b Morning, 90x90
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:23
  • 2200 Serigrafi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:24
  • 2201 Serigrafi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:25
  • 2202 Serigrafi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:26
  • 2203 Serigrafi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:26
  • 2204 Serigrafi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:27
  • 2205 Serigrafi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    4 maj kl 20:27
  • 2207 Serigrafi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 700 kr

    4 maj kl 20:27
  • 1067 Serigrafi
    Richard Mortensen, 66-67, 56/75, motivet: 47 x 30
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    4 maj kl 18:16
  • 9666 Serigrafi
    Richard Ryan, motivet: 19x26
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    4 maj kl 20:49
  • Metropol Tipsar
  • 1067 Serigrafi
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    4 maj kl 18:16
  • 2191 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    4 maj kl 20:15
  • 7003 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    25 maj kl 20:19
  • 1027 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 5.800 kr

    4 maj kl 20:54
  • 4018 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    25 maj kl 20:10
  • 7002 Färglitografi
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    25 maj kl 20:13

Vad r den vrd?