bakg

KONST / Litografier



Aktuella artister: Kaj Bernstone, Göran Hahne, Bert Håge Häverö, Berndt-Rune Jäverbrant, Lennart Jirlow, Lotte Laserstein, Bengt Lindström, Ardy Strüwer
  • 3117 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), 12/85, "Sunset Sonate for ..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    12 jan kl 20:56
  • 3017 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Signerad ej numrerad,..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    12 jan kl 20:25
  • 3130 Litografi
    Efter Toulouse-Lautrec, 39/100, motivet: 52x41
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    12 jan kl 18:11
  • Metropol Tipsar
  • 7013 Färglitografi
    Lennart Jirlow (f. 1936), 'Gröna Lund 1883-1983', ..//
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.800 kr

    Auktionen avslutas
    26 jan kl 20:58

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev