KONST / Litografier

Aktuella artister: Leif Ahrle, Marion Belin, Kaj Bernstone, Maria Boczewska, Peder Duke, Bert Håge Häverö, Berndt-Rune Jäverbrant, Albert Johansson, Plura Jonsson, Bruno Karlsson, Evy Låås, Bengt Landin, Reinhold Ljunggren, KG (Karl Gustaf) Nilson, Mats Norryd, Anna Palm de Rosa, Kaj Piehl, Lennart Roupe, Elis Ryberg, Håkan Thorsén, Berndt Wennström
  • 6120 Färglitografi
    Anette Gustafsson, 205/280, motivet: 30x20
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    3 augusti kl 20:31
  • 8035 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    24 augusti kl 18:03
  • 8034 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    24 augusti kl 18:00
  • 6042 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 20:16
  • 8050 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    24 augusti kl 18:32
  • 8052 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    24 augusti kl 19:39
  • 6061 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    24 augusti kl 19:41
  • 6048 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 450 kr

    24 augusti kl 18:27
  • 8049 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    24 augusti kl 18:24
  • 8342 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    24 augusti kl 19:57
  • 6049 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 18:40
  • 6118 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    3 augusti kl 20:17
  • 6045 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 20:31
  • 5239 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    3 augusti kl 19:45
  • 8046 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 19:04
  • 6046 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    24 augusti kl 20:33
  • 6003 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    3 augusti kl 18:46
  • 6004 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

    3 augusti kl 18:49
  • 5287 Färglitografi
    Lars Hake, 144/150, bladets mått: 83x53
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    3 augusti kl 18:45
  • 6140 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    3 augusti kl 18:24
  • 4165 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    24 augusti kl 18:42
  • 8015 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    24 augusti kl 19:52
  • 5422 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    3 augusti kl 18:21
  • 6108 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    3 augusti kl 19:24
  • 5160 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    3 augusti kl 19:17
  • 8014 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.600 kr

    24 augusti kl 20:25
  • 4453 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    24 augusti kl 20:18
  • 8047 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    24 augusti kl 18:17
  • 6011 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    3 augusti kl 18:39
  • 4414 Färglitografier
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 20:45
  • 5423 Färglitografier
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    24 augusti kl 18:29
  • 6015 Färglitografier
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    3 augusti kl 18:50
  • 8026 Färglitografier
    4 st, Stockholms Historia, 1800-tal, motivet: 30x20
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 18:48
  • 6002 Litografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    3 augusti kl 18:45
  • 1273 Litografi
    efter Billmark, Stockholmspanorama, motivet: 28x211
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    24 augusti kl 19:19
  • 8027 Litografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    24 augusti kl 18:04
  • 8048 Litografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 18:18
  • 5214 Litografi
    Romantiskt landskap, motivet: 52x67
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    3 augusti kl 20:59
  • 8493 Litografi
    Stockholms inlopp från skärgården, motivet: 25x38
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    24 augusti kl 18:39
  • 6067 Litografi
    Stockholms slott, Sekelskifte 1900, 30 x 40
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    24 augusti kl 20:12
  • 6077 Litografi
    värdshusinteriör, motivet: 50x38
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    3 augusti kl 18:12
  • Metropol Tipsar
  • 8014 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.600 kr

    24 augusti kl 20:25

Vad r den vrd?