KONST / Litografier

Aktuella artister: Albin Amelin, Olle Bonniér, Peter Dahl, Yrjö Edelmann, Svenolov Ehrén, Claes Folcker, Göran Hahne, Mona Huss Walin, Berndt-Rune Jäverbrant, Einar Jolin, Igge Karlsson, Bengt Landin, Lena A Linderholm, Reinhold Ljunggren, Lars Norrman, Axel Olson, Anders Palmér, Karl Axel Pehrson, Pablo Picasso, Kaj Piehl, Madeleine Pyk, Lennart Sand, Roland Svensson, Philip von Schantz, Harry Wichmann, Sven X-et Erixson
  • 6143 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    6 oktober kl 18:48
  • 6277 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    6 oktober kl 18:09
  • 6062 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    6 oktober kl 20:30
  • 6107 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:57
  • 6276 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 20:58
  • 6311 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:51
  • 6056 Färglitografi
    Lars Bo, EA (konstnärens exemplar), signerad, 49x43
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 19:56
  • 6364 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:37
  • 6343 Färglitografi
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 20:41
  • 6278 Färglitografi
    Nils Arthur, blomma, 6/260, signerad, 33x24
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:11
  • 6138 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:36
  • 6126 Färglitografi
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    6 oktober kl 20:30
  • 4152 Färglitografi
    Axel Olson (1899-1986), 87/360, motivet: 36x52
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    6 oktober kl 18:35
  • 6211 Färglitografi
    Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), motivet: 34x46
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:27
  • 6157 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    6 oktober kl 20:42
  • 4345 Färglitografi
    Hannu Väisänen, 1982, 47/100, Lampa, motivet: 52 x 72
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    6 oktober kl 18:40
  • 6213 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    6 oktober kl 18:32
  • 6212 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    6 oktober kl 18:31
  • 6002 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    6 oktober kl 20:49
  • 6214 Färglitografi
    Lennart Sand (f. 1946), 1995, fågel, 35x46
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:33
  • 6176 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    6 oktober kl 19:11
  • 6001 Färglitografi
    Peter Dahl (f. 1934), Onumrerad, motivet: 43x59
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    6 oktober kl 20:48
  • 6354 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    6 oktober kl 18:20
  • 4213 Färglitografi
    Reinhold Ljunggren (1920-2006), 248/410, 25x36
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    6 oktober kl 19:06
  • 3051 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 18:17
  • 6280 Färglitografi
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    27 oktober kl 18:12
  • 4221 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 19:39
  • 6051 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    6 oktober kl 19:47
  • 6233 Färglitografier
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 20:28
  • 6268 Grafiskt blad
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 20:38
  • 6182 Litografi
    efter Boucher, flickor, motivet: 29x40
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 19:27
  • 6265 Litografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 20:36
  • 6063 Litografi
    Roland Svensson (1910-2003), 109/210, motivet: 38x29
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    6 oktober kl 20:32
  • Metropol Tipsar
  • 6280 Färglitografi
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    27 oktober kl 18:12

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook