KONST / Litografier

Aktuella artister: Joakim Allgulander, Mårten Andersson, Marion Belin, Astri Bergman-Taube, Ola Billgren, Salvador Dalí, Leopold Fare, Göran Hahne, Staffan Hallström, Bert Håge Häverö, Maria Hillfon, Karl Höglund, Mona Huss Walin, Ulrica Hydman-Vallien, Lennart Jirlow, Albert Johansson, Olle Kåks, Jorgo Krallis, Staffan Kronberg, Sven Lidberg, Lena A Linderholm, Bengt Lindström, Reinhold Ljunggren, KG (Karl Gustaf) Nilson, Lars Norrman, Axel Olson, Oscar Reutersvärd, Lennart Roupe, Marcel Strüwer-van Zuylen, Roland Svensson, Henry Unger, Uno Vallman, Harry Wichmann, Nisse Zetterberg
  • 2124 Bibliofiluppla..
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 18:53
  • 1526 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 300 kr

    22 sept kl 19:28
  • 3218 Färglitografi
    Mårten Andersson (f. 1934), 796/1400, motivet: 38x47
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 150 kr

    22 sept kl 18:57
  • 2051 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 20:51
  • 3085 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    22 sept kl 18:19
  • 3060 Färglitografi
    2 st, Signerad, bladets mått: 29x36
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 19:20
  • 2119 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:48
  • 2063 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:24
  • 3019 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), 173/200, motivet: 31x23
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    22 sept kl 18:47
  • 2001 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:07
  • 2105 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    22 sept kl 18:26
  • 2179 Färglitografi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 18:56
  • 3202 Färglitografi
    Henry Unger (f. 1945), 15/180, motivet: 60x45
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 20:05
  • 2199 Färglitografi
    Isac Grünewald, 20/30, signerad, bladets mått: 28x22
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:31
  • 2186 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 300 kr

    22 sept kl 19:30
  • 1525 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:27
  • 3168 Färglitografi
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 18:18
  • 2067 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:15
  • 9018 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:30
  • 9014 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:13
  • 2068 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:17
  • 2066 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:14
  • 9015 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:18
  • 2076 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:29
  • 2065 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 300 kr

    22 sept kl 19:08
  • 2038 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 18:06
  • 3054 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    22 sept kl 18:29
  • 2149 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 600 kr

    22 sept kl 18:15
  • 2166 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 20:54
  • 2173 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 18:49
  • 3051 Färglitografi
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    22 sept kl 18:19
  • 3126 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), 59/260, motivet: 45x58
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    22 sept kl 18:06
  • 3167 Färglitografi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    22 sept kl 18:17
  • 2071 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 18:22
  • 2070 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 18:21
  • 2069 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 18:19
  • 2072 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    22 sept kl 18:23
  • 2091 Färglitografi
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 20:32
  • 2121 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 20:46
  • 3135 Färglitografi
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    22 sept kl 20:21
  • 2155 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    22 sept kl 20:05
  • 2032 Grafiska blad
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 18:01
  • 2031 Litografi
    Staffan Hallström (1914-1976), 36/125, 48x38
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 20:55
  • 3027 Serigrafi
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    22 sept kl 19:07
  • 2189 Serigrafi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:34
  • 2188 Serigrafi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:32
  • 2190 Serigrafi
    Ron Lior, 59/250, bladets mått: 55x85
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:36
  • 2191 Serigrafi
    Ron Lior, 62/250, bladets mått: 55x85
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:36
  • 2193 Serigrafi
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:38
  • 2192 Serigrafi
    Ron Lior, 62/250, bladets mått: 85x55
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    22 sept kl 19:37
  • Metropol Tipsar
  • 3085 Färglitografi
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    22 sept kl 18:19
  • 3054 Färglitografi
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 1.900 kr

    22 sept kl 18:29
  • 2105 Färglitografi
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    22 sept kl 18:26

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook