MÖBLER / Kistor

  • 3059 Kamferkista
    Kina, längd: 102, djup: 50, höjd: 57, 1900-tal
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    21 december kl 19:28
  • 3274 Kista
    Daterad 1853, längd: 124 cm, djup: 60 cm, höjd: 65 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    21 december kl 19:12

Taggar på denna sida:
kamferkista kista

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev