GLAS OCH KERAMIK / Glas

Aktuella artister: Alvar Aalto, Monica Bratt
  • 7410 Äggkoppar+vas
    3 delar, Ulrica Hydman-Valien, Kosta Boda, höjd: 9
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 december kl 20:41
  • 6029 Glasmålning
    1800-tal, Jesus i krubban, 41 x 58
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    1 december kl 20:22
  • 7075 Glasmålning
    Orientalisk, ramens innermått: 27x36
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    1 december kl 20:41
  • 7195 Glasservis
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 900 kr

    1 december kl 20:10
  • 2146 Lockpokal
    Böhmen, höjd: 21
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    1 december kl 18:02
  • 1009 Snapsglas
    Silver, CG Hallberg, 1960
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 3.400 kr

    15 december kl 18:49
  • 7062 Vas
    grönt glas, Iittala, signerad, LKP -45, höjd: 18
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    1 december kl 19:41
  • 7113 Vaser
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    1 december kl 18:44
  • 7055 Vinglas
    9 st. Reijmyre Glasbruk
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    1 december kl 19:22
  • Metropol Tipsar
  • 1009 Snapsglas
    Silver, CG Hallberg, 1960
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 3.400 kr

    15 december kl 18:49
  • 6029 Glasmålning
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    1 december kl 20:22

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev