KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Henrik Allert, Oskar Bergman, James Coignard, Maja Fjaestad, Staffan Hallström, Gustaf Isander, Helmer MasOlle, Hans Norsbo, Harald Sallberg
  • 3394 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    21 december kl 19:28
  • 9252 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    21 december kl 20:58
  • 9067 Etsning
    John Davis I Ateljen, motivet: 20x24
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    21 december kl 18:45
  • 3393 Etsning
    Oskar Bergman (1879-1963), Björkar, motivet: 17 x 12
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 200 kr

    21 december kl 19:27
  • 3421 Etsning
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    21 december kl 18:36
  • 9484 Etsningar
    2 st, Broar, signerade, motivet: 28x48
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    21 december kl 18:14
  • 3408 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    21 december kl 20:28
  • 3072 Färgetsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 300 kr

    21 december kl 19:53
  • 3104 Grafiskt blad
    Japan, bladets mått: 36x48
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 800 kr

    21 december kl 18:00
  • 3336 Gravyr
    1700-tal, motivet: 21x26
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    21 december kl 18:24
  • 9426 Träsnitt
    Maja Fjaestad (1873-1961), motivet: 15x17
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 350 kr

    21 december kl 18:32
  • 3123 Träsnitt
    Maja Hemberg, Flicka i hatt, motivet: 64x25
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    21 december kl 18:09
  • 3053 Träsnitt
    Marta Riita, 'På jobbet', 1988, motivet: 34 x 37
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    21 december kl 18:35

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev