bakg

KONST / Etsningar, Kopparstick



Aktuella artister: Jorgo Krallis, Bengt Lindström, Eric Nordlöw, Harald Sallberg, Louis Sparre, Axel Tallberg
  • 2191 Carborundumets..
    Bengt Lindström (1925-2008), 17/80, motivet: 49x63
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:22
  • 2192 Carborundumets..
    Bengt Lindström (1925-2008), 3/80, 63x49
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:23
  • 2072 Etsnig
    Louis Sparre (1863-1964), signerad. 1927, Stockhol..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:53
  • 2315 Etsning
    Axel Tallberg (I860-1928), man med pipa, motivet: ..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 19:13
  • 9053 Etsning
    Eric Nordlöw (1908-1983), Bananplantage, 1960, 32/..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 19:58
  • 2083 Etsning
    Endré Nemes, 1973, signerad, "Opticks", 46/90, mot..//
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:15
  • 2060 Etsning
    Lennart Frisk, "Skäret", 10/20, ET, signerad. -66,..//
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:26
  • 1027 Etsningar
    6 st. Harald Sallberg (1895-1963), Stockholmsmotiv..//
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:42
  • 2267 Etsningar
    modeller, 4/30, motivet: 23x15 + 48x24
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:11
  • 2073 Färgetsning
    Sowa+ Reiser, 220/500, Disney, motivet: 5x5
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 200 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 20:54
  • 2084 Färgetsning
    Endré Nemes, signerad, "Att spå i kort", 42/64, mo..//
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:16
  • 2021 Färgetsning
    Jorgo Krallis (f. 1937), "Godis", 58/80, motivet: ..//
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:08
  • 2158 Färgetsnng
    Jorgo Krallis (f. 1937), 53/160, 'Froggie', 36 x 24
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 18:02
  • 1184 Grafiska färgt..
    13 st. Sörmländska slott, ramens innermått: 23x30
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    2014-08-04 19:55
  • Metropol Tipsar

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook