KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Roberto Matta, Lennart Olausson, Max Papart, Carl Fredrik Reuterswärd, Jürgen von Konow
  • 8304 Carborundumets..
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 19:16
  • 8277 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    15 feb kl 18:10
  • 8247 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 20:34
  • 8253 Etsning
    Rosén, 1946, Stocholm, motivet: 12x21
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 20:45
  • 8404 Färgetsning
    Fasaner, signerad, motivet: 15x20
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 18:55
  • 7292 Färgetsning
    signerad, Kungstornen, motivet: 20x15
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 200 kr

    14 mars kl 19:05
  • 8193 Gravyr
    Karta, Danmark, 25x32
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    15 feb kl 18:27
  • 8191 Gravyrplatta
    Lennart Askwall, 1986, Stockholm, motivet: 12 x 99
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    15 feb kl 18:19

Vad r den vrd?