KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Mikael Kihlman, Erik Olsson Sanda, Christina Ringsberg
  • 8118 Etsning
    + gravyr, 2 st. Piteå, 1800-tal, motivet: 14x37
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 18:43
  • 8150 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 20:57
  • 8216 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 20:09
  • 8053 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 19:53
  • 8491 Etsning
    Maud Balbat, 78/80, motivet: 16x15
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 19:39
  • 8287 Etsning
    Max Brünning, 36x16
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 18:10
  • 8159 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

    9 maj kl 19:19
  • 8146 Etsning
    Sala, Awestafors, 28x33
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    9 maj kl 20:29
  • 8387 Färgetsning
    Krzysztof Bloch, 15/35, 'Never mind', motivet: 33x50
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 18:38
  • 8463 Färgetsning
    signerad. 17/75, motivet: 11x9
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 18:18
  • 7799 Kopparstick
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 300 kr

    9 maj kl 19:18
  • 1056 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    16 maj kl 18:28
  • 7336 Träsnitt
    Geo Gerrits, 1934 'Posrillon d amour', motivet: 18x14
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 20:36