KONST / Etsningar, Kopparstick

Aktuella artister: Olle Hjortzberg, Louis Moe, Eric Nordlöw, Siri Rathsman, Harald Sallberg
  • 9053 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 1038 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 300 kr

  • 1367 Etsning
    Theddy Skog, Hötorget, 27 x 33
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 9447 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

  • 1369 Etsning
    Thormod Larsen, 1965, "Jungfrun I", motivet: 45 x 50
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 1086 Etsningar
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 150 kr

  • 1382 Etsningar
    4 st, signerad.
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

  • 1027 Etsningar
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 500 kr

  • 9325 Färgetsning
    England, "The right and wrong sort", motivet: 27 x 37
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 1229 Färgetsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

  • 1037 Färgetsningar
    2 st. Marcel Augis, signerade, motivet: 12, 5x16, 5
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

  • 1184 Grafiska färgt..
    13 st. Sörmländska slott, ramens innermått: 23x30
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook