KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Salvador Dalí, Maja Fjaestad, Igge Karlsson, Hans Norsbo, Erik Wessel-Fougstedt
  • 2278 Etsning
    Stanislav Lépine, 15/35, motivet: 19x14
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    24 november kl 20:38
  • 2186 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 350 kr

    24 november kl 19:32
  • 2064 Etsning
    Schultze, Sign 1947, Stadshuset, motivet: 27 x 18
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 150 kr

    24 november kl 18:01
  • 2275 Färgetsning
    Igge Karlsson (f. 1932), 8/15, motivet: 38x50
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    24 november kl 20:37
  • 2016 Färgetsning
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 2.000 kr

    24 november kl 19:41
  • 2014 Färgetsningar
    3 st, E Hällgren, Stockholmsgator
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 150 kr

    24 november kl 19:39
  • 2420 Träsnitt
    Japan, 36 x 24
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    24 november kl 19:28
  • 2279 Träsnitt
    Japan, signerad, motivet: 30x14
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    24 november kl 20:39
  • 2168 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    24 november kl 19:58
  • 2061 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 300 kr

    24 november kl 18:54
  • 2032 Träsnitt
    Wadim Falileieffm mm: 15x22
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    24 november kl 20:03
  • Metropol Tipsar
  • 2016 Färgetsning
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 2.000 kr

    24 november kl 19:41

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev