KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Stefano Beccari, Göran Brunius, James Coignard, Jorgo Krallis, Evert Lundquist, Joan Miró, Gunnar Norrman, Pablo Picasso, Torsten Renqvist, Louis Sparre, Henry Unger, Anders Zorn
  • 1452 Carborundumets..
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    27 oktober kl 20:37
  • 9202 Etsning
    Anders Zorn (1860-1920), 12x8, 5, osignerad
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    27 oktober kl 20:44
  • 1005 Etsning
    Efter Carl Larsson, Lisbeth, motivet: 12x16
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    27 oktober kl 19:04
  • 1287 Etsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 19:38
  • 1360 Etsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    27 oktober kl 20:27
  • 1184 Etsning
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    27 oktober kl 18:06
  • 1286 Etsning
    Pierre Laffille, Kvinna, 4/50, bladets mått: 50 x 33
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 19:33
  • 1010 Etsning
    Stefano Beccari (f. 1944), 13/30, bladets mått: 50x64
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 20:28
  • 9037 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 18:23
  • 2002 Etsning akvatint
    Utrop: 20.000 kr
    Just nu: 14.500 kr

    27 oktober kl 18:22
  • 2008 Etsning akvati..
    Utrop: 30.000 kr
    Just nu: 24.500 kr

    27 oktober kl 20:37
  • 1042 Färgetsning
    Oidentifierad konstnär, signerad 1966, motivet: 39x39
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 19:17
  • 7050 Färgetsning
    Utrop: 20.000 kr
    Just nu: 14.500 kr

    27 oktober kl 20:41
  • 1122 Gravyr
    Diptyk, Italien, ramens innermått, 62x43
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 19:49
  • 1121 Gravyr
    England, 46x56
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    27 oktober kl 19:48
  • 9684 Gravyr
    Kolorerad, Rossini, 1826, motivet: 53x39
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    27 oktober kl 18:41
  • 1127 Torrnål
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    27 oktober kl 18:16
  • Metropol Tipsar
  • 1184 Etsning
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    27 oktober kl 18:06
  • 2002 Etsning akvatint
    Utrop: 20.000 kr
    Just nu: 14.500 kr

    27 oktober kl 18:22
  • 7050 Färgetsning
    Utrop: 20.000 kr
    Just nu: 14.500 kr

    27 oktober kl 20:41
  • 2008 Etsning akvati..
    Utrop: 30.000 kr
    Just nu: 24.500 kr

    27 oktober kl 20:37

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook