KONST / Etsningar, Kopparstick

Aktuella artister: Bengt Böckman, Svenolov Ehrén, Axel Fridell, Jorgo Krallis, Suzanne Nessim, Hans Norsbo, Anders Zorn
  • 5250 Etsning
    + litografi, Marek Rudnicki, bladets mått: 56X38
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2021 Etsning
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 4.000 kr

  • 2022 Etsning
    Utrop: 25.000 kr
    Just nu: 19.500 kr

  • 5075 Etsning
    Axel Fridell (1894-1935), Hamn, motivet: 14x19
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 150 kr

  • 2002 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 5236 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2004 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2005 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2009 Etsning
    Marek Rudnicki, studie, 1/15, mm31x23
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2012 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 6116 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2018 Etsning
    Bengt Böckman (1926-2014), 137/199, motivet: 44x40
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

  • 2013 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 6086 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 6360 Etsning
    Krallis, 117/200, motivet: 30x25
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 350 kr

  • 2017 Etsning
    Suzanne Nessim (f. 1944), 48/75, motivet: 30x70
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 300 kr

  • 2014 Etsning
    Suzanne Nessim (f. 1944), 50/75, motivet: 30x16
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2008 Etsningar
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 6040 Etsningar
    3 st, Sten Ekendahl, motivet: 20x13
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

  • 9543 Färgetsning
    Johnny Friedlander, 32/90, motivet: 59x39
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.100 kr

  • 2016 Färgetsning
    Jorgo Krallis (f. 1937), 203/260, motivet: 20x22
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

  • 6002 Stålstick
    11+ 2 st st, Motiv från Chester, motivet: 18x24
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

  • 6060 Träsnitt
    Kina, 20x26
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

  • 6078 Träsnitt
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

  • 5091 Träsnitt
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

  • Metropol Tipsar
  • 2022 Etsning
    Utrop: 25.000 kr
    Just nu: 19.500 kr

  • 2021 Etsning
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 4.000 kr

  • 6002 Stålstick
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

  • 9543 Färgetsning
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.100 kr

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook