KONST / Etsningar, Kopparstick

Aktuella artister: Bengt Böckman, James Coignard, Svenolov Ehrén, Johnny Friedlaender, Axel Herman Hägg, Bent Holstein, Jorgo Krallis, Carl Larsson, Inez Leander, Ragnar Lindén, Suzanne Nessim, Anna Petrus, Harald Sallberg, Uno Stallarholm, Anders Zorn
  • 5250 Etsning
    + litografi, Marek Rudnicki, bladets mått: 56X38
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2021 Etsning
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 4.000 kr

  • 2059 Etsning
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.400 kr

  • 2022 Etsning
    Utrop: 25.000 kr
    Just nu: 19.500 kr

  • 2057 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 500 kr

  • 8028 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2002 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 5236 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 300 kr

  • 2004 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

  • 2005 Etsning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

  • 2009 Etsning
    Marek Rudnicki, studie, 1/15, mm31x23
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

  • 2012 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2047 Etsning
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 1.100 kr

  • 2018 Etsning
    Bengt Böckman (1926-2014), 137/199, motivet: 44x40
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

  • 2013 Etsning
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2054 Etsning
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

  • 2053 Etsning
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

  • 2055 Etsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

  • 2044 Etsning
    Inez Leander (1878-1969), Landskap, motivet: 21 x 29
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2056 Etsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2017 Etsning
    Suzanne Nessim (f. 1944), 48/75, motivet: 30x70
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 300 kr

  • 2014 Etsning
    Suzanne Nessim (f. 1944), 50/75, motivet: 30x16
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2046 Etsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

  • 2008 Etsningar
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 8506 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 900 kr

  • 9543 Färgetsning
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 250 kr

  • 9033 Färgetsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

  • 2016 Färgetsning
    Jorgo Krallis (f. 1937), 203/260, motivet: 20x22
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 300 kr

  • 9025 Färgetsning
    Marcel Jaque, "Barbigon" hus, motivet: 19 x 25
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

  • 9150 Färggravyrer
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 9286 Gravyr
    Kolorerad, Kardinal, motivet: 20x31
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

  • 6002 Stålstick
    11+ 2 st st, Motiv från Chester, motivet: 18x24
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2030 Träsnitt
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

  • 5091 Träsnitt
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

  • Metropol Tipsar
  • 2059 Etsning
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 6.400 kr

  • 2047 Etsning
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 1.100 kr

  • 2022 Etsning
    Utrop: 25.000 kr
    Just nu: 19.500 kr

  • 2021 Etsning
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 4.000 kr

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook