KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Stig Borglind  Svenolov Ehrén  Johnny Friedlaender  Max Papart  Kemal Sirbegovic  Eduard Wiiralt
  • 4029 Etsning
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 5.000 kr

    om tre veckor
    17 oktober kl 19:30
  • 5097 Etsning
    Karta, Estalnd, signerad, motivet: 60x61
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    3 oktober kl 18:06
  • 3348 Etsning
    Stig Borglind (1892-1965), Månuppgång, motivet: 20x24
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    3 oktober kl 18:46
  • 5098 Grafiska blad
    2 st, motivet: 32x39 42x52
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    3 oktober kl 19:34
  • 5138 Gravyrer
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 600 kr

    3 oktober kl 18:10
  • 7009 Mapp med färge..
    Kemal Sirbegovic (f. 1939), 1977, motivet: 31x48
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 900 kr

    3 oktober kl 20:15
  • 3338 Träsnitt
    3 st, Japan, 34x15
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    3 oktober kl 18:33
  • 5206 Träsnitt
    Anita Klein, 6/150, 1942, motivet: 60x40
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    3 oktober kl 19:21
  • 3508 Träsnitt
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    3 oktober kl 19:49
  • Metropol Tipsar
  • 4029 Etsning
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 5.000 kr

    om tre veckor
    17 oktober kl 19:30