KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Jordi Arkö  Stig Borglind  Svenolov Ehrén  Birger Forsberg  Ulf Johansson  Carl Larsson  Ragnar Lindén  Hasse Lindroth  Einar Norelius  Erik Olsson Sanda  Harald Sallberg
  • 7440 Etsning
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 100 kr

    4 juli kl 18:32
  • 8122 Etsning
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    4 juli kl 19:26
  • 7393 Etsningar
    2 st, Jaktmotiv, motivet: 40x50 & 27x38
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    4 juli kl 20:40
  • 7583 Gravyrer
    2 st, 1700-tal, 50x40 ca
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    4 juli kl 18:38
  • 8127 Träsnitt
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    4 juli kl 19:32
  • Metropol Tipsar
  • 5002 Träsnitt
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    om 54 dagar
    22 augusti kl 19:23