KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick

Aktuella artister: Erik Olsson Sanda, Harald Sallberg
  • 4284 Etsning
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:42
  • 4041 Etsning
    Gaston, "Solsken", motivet: 23x17
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    7 sept kl 18:30
  • 4255 Etsning
    Karl den X, motivet: 42x40
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    7 sept kl 20:06
  • 4274 Etsning
    Signerad, Kvinna vid brunn, motivet: 14x11
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:35
  • 4316 Etsningar
    6 st, Porträtt, bladets mått: 18x10 ca
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 19:18
  • 8056 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 100 kr

    7 sept kl 20:08
  • 4317 Gravyr
    Kolorerad, "Les pecheurs fortunes" mm: 30x43
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 19:19
  • 4318 Gravyr
    Kolorerad, "Mort La Sainte Vierge", motivet: 43x29
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 19:20
  • 4209 Gravyrer
    2 st, Slottsmotiv
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    7 sept kl 19:15
  • 4314 Kopparstick
    2 st, Kolorerade, Calvin & Luther, motivet: 31x20
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 19:16
  • 4030 Träsnitt
    Kina, Kolorerat, omkring sekelskiftet 1900, 35x48
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    7 sept kl 18:18
  • 4272 Träsnitt
    Signerad, Fågel vs Larv, motivet: 23x18
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    7 sept kl 18:32

Vad r den vrd?