KONST / Etsningar, Kopparstick

Aktuella artister: James Coignard, Dang Lebadang, Knut Lundström, Gino Scarpa
  • 3331 Carborudumetsn..
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 3488 Carborundumets..
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

  • 7014 Carborundumets..
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 900 kr

  • 3395 Etsning
    Gino Scarpa (f. 1924), 76/150, motivet: 21x26
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 3392 Etsning
    Gino Scarpa (f. 1924), 76/150, motivet: 22x26
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 3393 Etsning
    Gino Scarpa (f. 1924), 76/150, motivet: 26x21
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 2277 Etsning
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

  • 3235 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

  • 3232 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

  • 3233 Etsningar
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

  • 3234 Etsningar
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 3173 Färgetsning
    Oidentifierad konstnär, signerad. , motivet: 29x48
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

  • 5354 Gravyr
    Stockholmsmotiv, signerad. 39x27
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook