bakg

ÖVRIGT / Diverse


  • 5302 Blomsterbord
    Ek, längd: 60 cm, djup: 40 cm, höjd: 40 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 20:22
  • 3433 Dekorelement
    diverse
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 18:01
  • 5417 Eldhund
    Katt, järn, längd: 43 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 20:13
  • 4241 Eldhundar
    ett par, förgylld brons, 1800-tal, höjd: 69 längd:..//
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 18:05
  • 2069 Fotoram
    Malakit/förgylld brons, höjd: 15 cm, nutida tillve..//
    Utrop: 3.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 18:09
  • 5059 Gnistskydd
    + eldset, mässing, nutida tillverkning
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 19:57
  • 5296 Penselvaser
    2 st, höjd: 18-29, trä/porslin
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 19:55
  • 5230 Radio
    1940-tal
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 19:32
  • 5379 Schackbräde
    + pjäser, metall
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 20:02
  • 5108 Schackspel

    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 19:38
  • 5416 Skål på fot
    Jugend, diameter: 17, höjd: 20 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 20:13
  • 3272 Speldosa
    sent 1800-tal, intarsia längd: 70 cm, djup: 36 h, ..//
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 19:28
  • Metropol Tipsar
  • 4241 Eldhundar
    ett par, förgylld brons, 1800-tal, höjd: 69 längd:..//
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 18:05
  • 5439 Väggfontän
    Gjutjärn, höjd: ca 80
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 2.600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 20:08
  • 2069 Fotoram
    Malakit/förgylld brons, höjd: 15 cm, nutida tillve..//
    Utrop: 3.600 kr
    Just nu: 1.400 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 18:09