ÖVRIGT / Diverse

  • 7500 Eldset
    + gnistskydd, 8 delar, Smide, höjd: 105 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 19:28
  • 7598 Klappträ/skäkt..
    5 delar, Allmoge, längd: 75-89
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 20:55
  • 7871 Kniv
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 20:29
  • 7703 Krucifix
    1800-tal, trä och mässing, höjd: 29, 5
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 300 kr

    9 maj kl 20:12
  • 7005 Lykta
    blyglas
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 20:26
  • 1034 Notställ
    längd: 37 cm, höjd: 67 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    16 maj kl 19:39
  • 7531 Reliefer
    20 st, Kungaporträtt, förgyllt järn, diameter: 10 cm
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    9 maj kl 19:51
  • 1014 Salt/pepparkar
    Pierre Forsell, Gense, höjd: 9-11 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

    16 maj kl 19:55
  • 7211 Skrivställ
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 18:15
  • 8139 Smyckeskrin
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 18:46
  • 7789 Stenföremål
    4 st, Nefriter, längd: 4-6 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    9 maj kl 19:04
  • 7221 Väggrelief
    gjutjärn, höjd: 65 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    9 maj kl 18:33