bakg

ÖVRIGT / Diverse


  • 5015 Askkopp
    Melamin, Gustavsberg, diameter: 13 cm
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    17 november kl 20:37
  • 1134 Buteljer
    2 st, modell äldre, "Champagne Cognac & Mora pilsn..//
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 19:31
  • 2012 Höghjuling
    1800-talets slut (renoveringsobjekt)
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:01
  • 5005 Kalender
    Esquire girls, 1952
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 400 kr

    Auktionen avslutas
    17 november kl 18:48
  • 9014 Skrin
    glas / mässing, Sent 1800-tal, längd: 11 cm, höjd:..//
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 18:11
  • 9729 Skyltdocka
    höjd: ca 190 (ej komplett)
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 19:10
  • 9094 Trattgrammofon
    His masters voice, + stenkakor
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 19:48
  • 5006 Vattenkanna
    design Carl-Arne Breger, Gustavsberg, plast, höjd: 34
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 800 kr

    Auktionen avslutas
    17 november kl 20:29
  • Metropol Tipsar
  • 2012 Höghjuling
    1800-talets slut (renoveringsobjekt)
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 20:01
  • 9014 Skrin
    glas / mässing, Sent 1800-tal, längd: 11 cm, höjd:..//
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    27 oktober kl 18:11

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook