BELYSNING / Väggbelysning
Aktuella artister: Pierre Forsell
5102 Lampetter
Utrop: 800 kr
29 april kl 18:36 -
5017 Spegellampetter
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:24 -
5018 Spegellampetter
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:49
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:24
5019 Spegellampetter
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 18:27
- Metropol Tipsar
5019 Spegellampetter
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 18:27 -
5017 Spegellampetter
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:24 -
5018 Spegellampetter
Utrop: 2.600 kr
29 april kl 20:49