Föremål som liknar bonad Tidigt 1900-tal

  • Träfflista
  • 6384 Bonad
    Såld: 600 kr

    Såldes den 31 oktober 2016
  • 1459 Bonad
    , Tidigt 1900-tal, motiv med bäckahästar, 270 x 150
    Såld: 700 kr

    Såldes den 7 januari 2013
  • 4406 Bonad
    tidigt 1900-tal, 190x120 (slitage)
    Såld: 600 kr

    Såldes den 17 mars 2008