Föremål som liknar akvarell Oidentifierad konstnär

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 3131 Akvarell
    Såld: 450 kr

    Såldes den 30 mars 2020
  • 1246 Akvareller
    3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, 64x46 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 30 mars 2020
  • 9238 Akvarell
    Såld: 150 kr

    Såldes den 30 mars 2020
  • 9455 Akvareller
    Såld: 700 kr

    Såldes den 23 mars 2020
  • 9294 Akvareller
    Såld: 100 kr

    Såldes den 16 mars 2020
  • 3300 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 24 februari 2020
  • 5228 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 24 februari 2020
  • 5638 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 24 februari 2020
  • 3322 Akvarell
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 17 februari 2020