Föremål som liknar


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 1274 Matta
    orientalisk, 104x205 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 augusti 2019
  • 1303 Bestick
    diverse, silver, 13 delar, Bruttovikt: 330 g (vara..//
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 augusti 2019
  • 1122 Litografi
    Eva Stockhaus (f. 1919), Sverige. Signerad, numrer..//
    Såld: 250 kr

    Såldes den 19 augusti 2019




Ladda ner broschyr