Föremål som liknar

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 4377 Samekniv
    Nikolaus Fankki, signerad. Längd: 24 cm
    Såld: 3.200 kr

    Såldes den 20 maj 2019
  • 5524 Byrå
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 20 maj 2019
  • 5523 Fat
    Såld: 350 kr

    Såldes den 20 maj 2019
  • 6026 Servisdelar
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 20 maj 2019
  • 4433 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 20 maj 2019
  • 6047 Bordslampa
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 20 maj 2019