Föremål som liknar skulptur Brons

Vi hittade över 189 fler föremål på auktionsprisbanken.se Auktionsprisbanken

  • Träfflista
  • 3058 Skulptur
    Mikael Fare, brons, signerad, 1/11, höjd: 26
    Såld: 800 kr

    Såldes den 21 april 2014
  • 5315 Skulptur
    Brons, Ikaros efter A A Weinman, höjd: 61
    Såld: 4.600 kr

    Såldes den 21 april 2014
  • 3059 Skulptur
    Brons, längd: 46, höjd: 33, saknar gjutarstämplar
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 21 april 2014
  • 3317 Skulptur
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 14 april 2014
  • 3445 Skulptur
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 14 april 2014
  • 2548 Skulptur
    brons, man med gris, signerad, höjd: 28
    Såld: 400 kr

    Såldes den 14 april 2014

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook