Föremål som liknar spegel Sent 1800-tal

Vi hittade över 189 fler föremål på auktionsprisbanken.se Auktionsprisbanken

  • Träfflista
  • 7585 Spegel
    Sent 1800-tal, förgylld, höjd: 300 ca
    Såld: 5.600 kr

    Såldes den 15 december 2014
  • 4595 Spegel
    sent 1800-tal, Mahogny, höjd: 90 cm
    Såld: 400 kr

    Såldes den 10 november 2014
  • 1272 Spegel
    Sent 1800-tal, fågeldekor, höjd: 80, bredd: 75
    Såld: 800 kr

    Såldes den 27 oktober 2014

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev