Föremål som liknar spegel Sent 1800-tal

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7132 Spegel
    empirestil, Sent 1800-tal, höjd: 81 cm
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 2 mars 2015
  • 7585 Spegel
    Sent 1800-tal, förgylld, höjd: 300 ca
    Såld: 5.600 kr

    Såldes den 15 december 2014
  • 4595 Spegel
    sent 1800-tal, Mahogny, höjd: 90 cm
    Såld: 400 kr

    Såldes den 10 november 2014

Vad r den vrd?