Föremål som liknar akvarell Oidentifierad konstnär

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 2467 Akvarell
    Såld: 350 kr

    Såldes den 18 maj 2020
  • 9103 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 4 maj 2020
  • 9158 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 april 2020
  • 9162 Akvarell
    Oidentifierad konstnär. Signerad, CM, 1895,16x11,5cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 april 2020
  • 9178 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 april 2020
  • 9393 Akvarell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Motivet: 23x35cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 27 april 2020
  • 7090 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 20 april 2020
  • 7092 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 20 april 2020
  • 6331 Akvarell
    Såld: 150 kr

    Såldes den 13 april 2020