Föremål som liknar bägare silver


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7059 Bägare
    + cigarettskrin, 2 delar, silver, Bägare Danmark 1..//
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 22 maj 2017
  • 3165 Bägare
    Sterlingsilver, Jacob Ängman, 1980, höjd: 10 cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 15 maj 2017
  • 4615 Bägare
    2 st, silver, höjd: 20 cm
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 1 maj 2017
  • 3160 Bägare
    2 st, silver, Graverade, 1900-talets första hälft,..//
    Såld: 800 kr

    Såldes den 24 april 2017
  • 3159 Bägare
    silver, 2 st, silver, England, höjd: 16-17, ca 280 gr
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 24 april 2017
  • 3114 Bägare
    silver, höjd: 8 cm
    Såld: 450 kr

    Såldes den 24 april 2017
  • 3175 Bägare
    silver, CG Hallberg, 1916, höjd: 11 cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 24 april 2017
  • 3136 Bägare
    silver, Lars Beckman, Örebro, 1700-tal, höjd: 9 cm
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 24 april 2017
  • 3020 Bägare
    silver, CG Hallberg CGH, 1960, höjd: 17 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 24 april 2017