Föremål som liknar bägare silver

Vi hittade över 189 fler föremål på auktionsprisbanken.se Auktionsprisbanken

  • Träfflista
  • 1105 Bägare
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 19 januari 2015
  • 5102 Bägare
    Silver, 1920, höjd: 21, vikt: 380 ca g
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2015
  • 5410 Bägare
    silver, höjd: 21, ca. 390g.
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 19 januari 2015
  • 1065 Bägare
    Silver, Råström, 1945, Graverad, höjd: 16
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 12 januari 2015
  • 4272 Bägare
    Silver, Svante Hultgren, 1827, Eskilstuna, höjd: 21
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 12 januari 2015
  • 8441 Bägare
    Silver, Danska stämplar, 1700-/1800-tal, höjd: 10
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 21 december 2014

Vad r den vrd?