Föremål som liknar tusch signerad
7293 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2024
7229 Akvarell / tusch
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2024
5082 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 11 mars 2024
3015 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2023
6010 Tusch
Såld: 150 kr
Såldes den 27 november 2023
3572 Tuschteckning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 november 2023
3570 Tusch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 november 2023
9576 Tusch
Såld: 250 kr
Såldes den 18 september 2023
8033 Tuschteckning
Såld: 500 kr
Såldes den 4 september 2023