Föremål som liknar tusch signerad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7293 Tusch
    Såld: 100 kr

    Såldes den 25 mars 2024
  • 7229 Akvarell / tusch
    Såld: 500 kr

    Såldes den 25 mars 2024
  • 5082 Tusch
    Såld: 700 kr

    Såldes den 11 mars 2024
  • 3015 Tusch
    Såld: 700 kr

    Såldes den 11 december 2023
  • 6010 Tusch
    Såld: 150 kr

    Såldes den 27 november 2023
  • 3572 Tuschteckning
    Såld: 500 kr

    Såldes den 6 november 2023
  • 3570 Tusch
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 6 november 2023
  • 9576 Tusch
    Såld: 250 kr

    Såldes den 18 september 2023
  • 8033 Tuschteckning
    Såld: 500 kr

    Såldes den 4 september 2023