Föremål som liknar ikon Ryssland

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 4221 Ikon
    Ryssland, 35x30 cm
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 22 april 2024
  • 4193 Ikon
    Ryssland, 27,5x18,5 cm
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 15 januari 2024
  • 8091 Ikon
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 11 december 2023
  • 6347 Reseikon
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 27 november 2023
  • 6146 Ikon i montert..
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 27 november 2023
  • 3182 Ikon
    Ryssland, rizza i mässing, 22x18 cm
    Såld: 600 kr

    Såldes den 29 maj 2023
  • 4341 Reseikon
    Ryssland, mässing och emalj, 15x13 cm
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 6 mars 2023
  • 6275 Ikon
    Ryssland, rizza i silver, 9x7,5 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 4 juli 2022
  • 1040 Ikoner
    Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 48x50 cm
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 4 juli 2022